Kouření marihuany povýšené na umění. Muž vytváří blunty ve tvaru želv, helikoptér nebo zbraní

Kouření marihuany povýšené na umění. Muž vytváří blunty ve tvaru želv, helikoptér nebo zbraníTéměř každý koníček se s trochou snahy dá přeměnit na umění. Lidé vytváří hotová umělecká díla z jídel, nápojů, ale i náhodných předmětů, které najdou někde na ulici, ale následující chlapík se ve svém volném čase věnuje raději něčemu, jeho srdci o mnoho bližšímu. Klidně můžeme říct, že nepohrdne trochou marihuany, o čemž svědčí i jeho instagramový názor profilu ValleyRec420.

Na této sociální síti se mu podařilo nasbírat už více jak 160 tisíc fanoušků a musíme říci, že i když kouření marihuany neuznáváte, výtvory tohoto kreativního muže se vám určitě zalíbí.

Od jednoduchých bluntů přes neuvěřitelné umělecké kousky v podobě sekery, křížů nebo dokonce helikoptéry a želvy, ValleyRec se jednoduše nezastaví před žádnou výzvou. Díky své kreativitě a šikovným rukám se mu i kouření marihuany podařilo povýšit na jakýsi umělecký směr, který se už mnozí další milovníci zelené rostliny snaží napodobit, ale dá se říct, že se zatím nikomu ani nepodařilo přiblížit ke schopnostem muže stojícího za vzpomínaným Instagramem. Pokud bys o něm rád zjistil něco více, můžeš ho začat sledovat právě na Instagramu nebo pomocí zvláštní aplikace MassRoots.

 

Zdroj a některé obrázky: refresher.cz7. 7. 2015 v 07.30

Posted by: lukas
filed in Aktuality, Konopí, Využití
Powder Feeding Green House

Connect with Facebook

Komentáře jsou zavřeny.