Nový hit! Klasické svatby vyšly z módy, teď frčí sňatky plné marihuany

Což takhle dát si svatbu plnou marihuany?

Všichni milujeme otevřené bary na svatbách. Ale co byste řekli na otevřený bar s marihuanou? V některých amerických státech, kde je marihuana legalizovaná, to klidně mohou zjistit na vlastní kůži.

Firmy po celých USA dělají nepředstavitelné pokroky a jsou připraveny a odhodlány dodávat na svatby marihuanu, a to na místo, kde ji můžou vidět úplně všichni.

Výstava Cannabis Wedding Expo sama sebe popisuje jako zábavnou a vzdělávací příležitost pro páry a obchodníky s konopím, aby se sešli a naučili se, jak bezpečně a inteligentně využít marihuanu ve svatební den, a to stylovým a sofistikovaným způsobem. Konají se v Denveru a v Kalifornii.

Propagují to, že nabízejí konopné svatební šaty, květinovou výzdobu s marihuanou, místa, kde se může kouřit marihuana, fotografy, dopravní společnosti a další věci, které potěší nováčky i zkušené nadšence konopí.

Tak trochu jiné květinářství: Svatební kytice, které můžete vykouřitJedna z účastnic výstavy, Bec Koopová, patří mezi zakladatele celého businessu. Její cesta k podnikání byla jednoduchá, pracovala v lékárně s konopím a o víkendech se věnovala přípravě květinového aranžmá na svatbách. A tak se rozhodla tyto dvě činnosti spojit. 

Další podnikatelkou v tomto oboru je Niki McDonaldová, která svoji firmu pojmenovala Láska a marijánka. „Naším cílem je spojit statečné průkopníky kanabisových svateb a podat světu důkaz, že marihuana může koexistovat s vyšší vrstvou.“

Bussiness v marihuanových svatbách určitě vynáší. Základní bar s marihuanou stojí 300 dolarů bez obsluhy. Tak co, už jste nad tím začali přemýšlet?

 

Zdroj: iprima.cz8. 8. 2017 v 08.10

Posted by: lukas
filed in Aktuality, Drug Monitoring, Konopí, Legislativa, Využití, Zahraniční články
Petice za legalizaci konopí

Connect with Facebook

Komentáře jsou zavřeny.