Po marihuaně i houbičky. Kalifornie má možnost drogu dekriminalizovat

Výsledek obrázku pro lysohlavky legalizacePsilocybin je momentálně v seznamu nejtvrdších drog. Stačí však několik podpisů a houby, které jej obsahují, budou snadno dostupné.

I přesto, že již mnoho výzkumů prokázalo, že houbičky a látka, která je činí magickými, psilocybin, nejsou zdaleka tak nebezpečné, jak zákony tvrdí, ve Spojených státech amerických patří stále mezi drogy první třídy, čili nejnebezpečnější.

Drogy v tomto seznamu nemají legálně žádné lékařské využití a závislost a z nich plynoucí násilí jsou více než pravděpodobné. U některých pacientů však magické houby prokázaly schopnost uvolňovat deprese. Mnoho pozitivních zpráv zřejmě přesvědčilo Kalifornii, aby vydala podpisové archy. Lidé se nyní musí rozhodnout, zda chtějí dekriminalizovat houbičky a papír podepíší, nebo jsou spokojeni se současným stavem.

Hlasy od lidí se začnou sbírat od roku 2018 a bude potřeba minimálně 365 880 podpisů. Zapojit se mohou jen lidé s trvalým pobytem v Kalifornii, kteří jsou starší 21 let. Pokud se získá dostatečný počet podpisů, lidé starší 21 let budou moci přechovávat, prodávat, převážet a pěstovat rostliny a houby obsahující psilocybin.Výsledek obrázku pro lysohlavky legalizace

Iniciátor Kevin Saunders tvrdí, že na něj měly magické houby pozitivní vliv. Před patnácti lety mu pomohly přestat užívat heroin. Myslí si, že houbičky mají léčivou moc a jde o přirozený proces po legalizaci marihuany.

 

Zdroj: refresher.cz, text: Matúš M.5. 9. 2017 v 08.26

Posted by: lukas
filed in Aktuality, Drug Monitoring, Léčba, Legislativa, Využití, Výzkum, Zahraniční články
Cannapedia

Connect with Facebook

Zanechte komentář

Abyste mohl komentovat, musíte se přihlásit.