V Mexiku byl zastřelen člen štábu natáčejícího seriál o narkomafii

Výsledek obrázku pro narcos netflix wiki commonsNedaleko mexické metropole byl zastřelen spolupracovník štábu natáčejícího seriál Narcos o latinskoamerických drogových klanech. Carlos Muňoz, který pracoval pro americkou internetovou filmotéku Netflix, zemřel ve chvíli, kdy vyhledával vhodné lokality pro exteriéry seriálu. Informoval o tom deník El País.

Muňoz byl podle deníku zkušeným spolupracovníkem amerických filmových společností a znalcem poměrů v Mexiku, kde v řadě regionů působí mocné drogové gangy.

Zastřelen byl na předměstí města Temascalapa nedaleko hlavního města Mexiko, kde fotografoval místa, která ho zaujala pro natáčení seriálu líčícího osudy někdejšího krále drogového podsvětí Pabla Escobara. Tento region je znám vysokou zločinnoVýsledek obrázku pro narcos netflix wiki commonsstí, kterou mají většinou na svědomí organizované skupiny.

Mexické úřady ke zločinu neuvedly žádné podrobnosti.

Muňoz vyhledával natáčecí lokality více než deset let a podílel se například na vzniku dosud poslední bondovky Spectre, akční série Rychle a zběsile či filmu Sicario: Nájemný vrah, pojednávajícím o převozu drogového bosse z mexické věznice do USA.

 

Zdroj: echo24.cz19. 9. 2017 v 07.34

Posted by: lukas
filed in Aktuality, Drug Monitoring, Zahraniční články
Powder Feeding Green House

Connect with Facebook

Komentáře jsou zavřeny.