Million Marihuana March

Praha, sobota 6. května 2017 – demonstrace za legalizaci konopí MMM

Million Marihuana March

je každoroční celosvětová demonstrace příznivců konopí konaná ve více a více městech celé planety. Zahrnuje pochody, setkání, shromáždění, rave, koncerty, festivaly, diskuse, a další osvětové a informační akce. Účastníci diskutují, propagují konopí, baví se a vzdělávají. Setkání na vyjádření nesouhlasu s kriminalizací konopí začala v roce 1999 a od té doby se uskutečnila již ve více než 485 různých městech po celém světě. Občas i pod místními názvy jako např.: World Cannabis Day, Cannabis Liberation Day, Global Space Odyssey, Ganja Day, J Day a další..

IMG_9426

MMM 2017 – demonstrace v ČR

Přijeďte do Prahy v  sobotu 6. května a vyjádřete svůj nesouhlas s kriminalizací konopí na 20. ročníku demonstrace za jeho legalizaci.

Demonstrace za legalizaci konopí začne ve 12.30 na Karlově náměstí na Praze 2 a tradičně povede centrem města.

Veškeré informace o letošní pražské demonstraci, pochodu i happeningu budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách mmm.legalizace.cz a v události na Facebooku. 

Come to Prague on Saturday, May 6th to express your objection to the criminalization of marijuana at the 20th annual demonstration for its legalization!

The demonstration and march for the legalization of marijuana will start on Saturday May 6th at 12:30 on Charles Square in Prague 2 and will traditionally continue through the downtown of Prague.

All info about demonstration, march and happening is coming soon at mmm.legalizace.cz

 

 

 

MMM2013 OAF_0173

 

MMM2017 – podpora

Přestože se celá akce koná za přispění mnoha lidí, kterým není lhostejná kriminalizace konopí a jeho uživatelů, rádi bychom vás všechny, kterým jde o zlepšení konopné situace v naší zemi, poprosili o jednu z dále uvedených forem podpory: Podpořte nás.

 

MMM2017 – recykluje

Vzhledem ke každoročnímu množství plastových odpadů bude i na letošním MMM ke každému prodanému kelímku piva připočítána recyklační záloha 2Kč, která bude při odevzdání kelímku na našem sběrném místě vrácena. Kromě samotných pivních kelímku budeme recyklovat i další druhy odpadu, konkrétně plast, papír, sklo a organické zbytky. Na MMM 2017 budeme rovněž kompostovat organické zbytky ze stánkového prodeje občerstvení a od návštěvníků festivalu. Zapojujeme se tak partnersky do projektu Kompostuj.cz. Žádáme tímto všechny návštěvníky, aby nás v recyklaci podpořili. Děkujeme. Recyklujte s námi!

V prostoru parku budou umístěny obruče se žlutými, modrými a černými pytli na třídění plastů, papíru a na směsný odpad. Na dvou sběrných místech budou umístěny plastové krabice na sklo a nádoby na organické zbytky.

U hlavního recyklačního místa a stánku pro zpětný odběr kelímků bude umístěn otočný kompostér JORA, do kterého se budou svážet organické zbytky ze sběrných nádob a od stánkařů.

Odkazy na mezinárodní stránkyCannapedia