Million Marihuana March

webikk_leg_net_smal

Praha, sobota 10. května 2014 – demonstrace za legalizaci konopí MMM

Million Marihuana March

je každoroční celosvětová demonstrace příznivců konopí konaná ve více a více městech celé planety. Zahrnuje pochody, setkání, shromáždění, rave, koncerty, festivaly, diskuse, a další osvětové a informační akce. Účastníci diskutují, propagují konopí, baví se a vzdělávají. Setkání na vyjádření nesouhlasu s kriminalizací konopí začala v roce 1999 a od té doby se uskutečnila již ve více než 485 různých městech po celém světě. Občas i pod místními názvy jako např.: World Cannabis Day, Cannabis Liberation Day, Global Space Odyssey, Ganja Day, J Day a další..

IMG_9426

MMM 2014 – demonstrace v ČR

Přijeďte do Prahy v  sobotu 10. května a vyjádřete svůj nesouhlas s kriminalizací konopí na 17. ročníku demonstrace za jeho legalizaci.

Demonstrace za legalizaci konopí začne ve 12.30 na Karlově náměstí na Praze 2 a tradičně povede centrem města.

Veškeré informace o letošní pražské demonstraci, pochodu i happeningu budou přibývat na mmm.legalizace.cz

Fotogalerie z roku 2013

MMM 2014 – demonstration in Czech Republic

Come to Prague on Saturday, May 10th to express your objection to the criminalization of marijuana at the 17th annual demonstration for its legalization!

The demonstration and march for the legalization of marijuana will start on Saturday, May 10th at 12:30 on Charles Square in Prague 2 and will traditionally continue through the downtown of Prague.

All info about demonstration, march and happening at mmm.legalizace.cz

Photo report from last year

 

MMM2013 OAF_0173

MMM2014 – podpora

Přestože se celá akce koná za přispění mnoha lidí, kterým není lhostejná kriminalizace marihuany a jejích uživatelů, rádi bychom vás všechny, kterým jde o zlepšení konopné situace v naší zemi, poprosili o jednu z dále uvedených forem podpory: Podpořte nás.

MMM2014 – recykluje

Vzhledem ke každoročnímu množství plastových odpadů bude i na letošním MMM ke každému prodanému kelímku piva připočítána recyklační záloha 2Kč, která bude při odevzdání kelímku na našem sběrném místě vrácena. Kromě samotných pivních kelímku budeme recyklovat i další druhy odpadu, konkrétně plast, papír, sklo a organické zbytky. Na MMM 2014 budeme rovněž kompostovat organické zbytky ze stánkového prodeje občerstvení a od návštěvníků festivalu. Zapojujeme se tak partnersky do projektu Kompostuj.cz. Žádáme tímto všechny návštěvníky, aby nás v recyklaci podpořili. Děkujeme. Recyklujte s námi! Letos ve spolupráci se společností HBABio, která se v průběhu festivalu stará o sběr odpadů pro recyklaci.

V prostoru parku budou umístěny obruče se žlutými, modrými a černými pytli na třídění plastů, papíru a na směsný odpad. Na dvou sběrných místech budou umístěny plastové krabice na sklo a nádoby na organické zbytky.

U hlavního recyklačního místa a stánku pro zpětný odběr kelímků bude umístěn otočný kompostér JORA, do kterého se budou svážet organické zbytky ze sběrných nádob a od stánkařů.

Odkazy na mezinárodní stránkyJak pestovat Outdoor