2. Mezinárodní sympózium o konopném stavebnictví

[singlepic id=975 w=100 h=80 float=left]I.H.B.A. – International Hemp Building Assotiation, Mezinárodní asociace o konopném stavebnictví – oznamuje konání 2. mezinárodního sympózia o konopném stavebnictví. Proběhne ve dnech 27. – 28. dubna ve španělské Granadě.

Navštivte Granadu u příležitosti 2denního komunikačního setkání mezinárodních expertů přes konopné stavitelství, akademiků, architektů, zákonodárců a akcionářů a zúčastněte se diskuze o současných a budoucích trendech v tomto rostoucím sektoru. Událost bude obsahovat také fascinující tour a prohlídku továrny na konopné cihly CANNABRIC v Guadixu, kde Vás specializovaní výzkumníci, stavitelé, inženýři a propagátoři seznámí se všemi úhly konopného stavebnictví od vývoje vhodných konopných odrůd po detaily využití při stavbách.

Jazykem sympózia bude angličtina.

Obsah:

Prezentace
Rozhovory
Autobusový zájezd do továrny Cannabric a předváděčka
Networking a vzdělávání

Místo konání bylo zvoleno v Granadě, která má velmi odlišné klima než místo konání prvního sympózia v Irsku a také je nedaleko továrny Cannabric, což umožňuje podívat se blíže na materiály a projekty architektky Moniky Brűmmer, která s konopnými stavebními materiály pracuje již 15 let. Po úspěších z minulých let máme pro 2. sympózium vysoké cíle. Konopné stavebnictví si získalo daleko širší přijetí v mezinárodním světě ekologického stavebnictví a tak letos očekáváme ještě širší účast na této události.

Lokace:

Sympózium se bude konat v hotelu ABADES NEVADA PALACE, ležícím 20 minut od centra španělské Granady, která je domovem Alhambry, slavné maurské pevnosti a paláce a leží na úpatí nejvyššího španělského pohoří Sierra Nevada.

Rezervace:

Máte-li zájem o účast, rezervujte nyní na emailu news@internationalhempbuilding.org .

Cena vstupenky na sympózium je EUR 250 / osoba.
(Cena pro členy IHBA pouze EUR 187.50 – 25% sleva)

Cena obsahuje 2 dny konání v hotelovém konferenčním sále, občerstvení v přestávkách, 2 obědy, 1 galavečeři a autobusový zájezd s předváděčkou do továrny Cannabric.

Nenechte si ujít tuto důležitou událost ekologického stavebnictví, největší setkání expertů přes konopné stavebnictví z celého světa! Více na www.internationalhempbuilding.org

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno