Anonymní dotazník v otázkách samoléčby konopím v ČR

Snímek obrazovky 2017-01-15 v 21.06.54Dovolte, abychom vás požádali o účast ve výzkumu “Antropologické perspektivy samoléčby konopím v České republice”, který vzniká na Katedře obecné antropologie UK v Praze. Cílem tohoto projektu je zjistit, jakým způsobem je v současnosti v ČR užíváno konopí pacienty k léčbě.

Výzkum se zaměřuje zejména na aspekty subjektivního vnímání samoléčby konopím pacienty a na současný legislativní rámec této terapie. Domníváme se, že získaná data budou hodnotná nejen jako doplnění prací zaměřených primárně na fyziologickou stránku účinků konopí, ale také pro organizace, které se snaží o zavedení inovativních postupů, jak efektivně minimalizovat rizika spojená s konopnou léčbou a o podporu a ochranu práv pacientů, kteří se pro ni rozhodnou.

Veškeré vámi poskytnuté informace podléhají ochraně podle zákona 101/2000 sb., O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Vaše účast na výzkumu je dobrovolná a můžete ji kdykoliv odmítnout bez udání jakýchkoliv důvodů.

Účast na projektu je možná do 28. 2. 2017. 

Prosíme také o šíření tohoto dotazníku. Děkujeme za spolupráci! 

Dotazník v internetové podobě najdete ZDE.15. 1. 2017 v 17.58

Posted by: bara
filed in Aktuality, Konopí, Léčba, Výzkum
Powder Feeding Green House

Connect with Facebook

Komentáře jsou zavřeny.