Anonymní dotazník v otázkách samoléčby konopím v ČR

Snímek obrazovky 2017-01-15 v 21.06.54Dovolte, abychom vás požádali o účast ve výzkumu „Antropologické perspektivy samoléčby konopím v České republice“, který vzniká na Katedře obecné antropologie UK v Praze. Cílem tohoto projektu je zjistit, jakým způsobem je v současnosti v ČR užíváno konopí pacienty k léčbě.

Výzkum se zaměřuje zejména na aspekty subjektivního vnímání samoléčby konopím pacienty a na současný legislativní rámec této terapie. Domníváme se, že získaná data budou hodnotná nejen jako doplnění prací zaměřených primárně na fyziologickou stránku účinků konopí, ale také pro organizace, které se snaží o zavedení inovativních postupů, jak efektivně minimalizovat rizika spojená s konopnou léčbou a o podporu a ochranu práv pacientů, kteří se pro ni rozhodnou.

Veškeré vámi poskytnuté informace podléhají ochraně podle zákona 101/2000 sb., O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Vaše účast na výzkumu je dobrovolná a můžete ji kdykoliv odmítnout bez udání jakýchkoliv důvodů.

Účast na projektu je možná do 28. 2. 2017. 

Prosíme také o šíření tohoto dotazníku. Děkujeme za spolupráci! 

Dotazník v internetové podobě najdete ZDE.

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno