Biozemědělský den na biofarmě Sasov | 22. 9. 2018, Jihlava

Jako každý rok, i letos se v Sasově u Jihlavy uskuteční tradiční biozemědělský den, kde se můžete podívat na konopné pole, dozvědět se o konopí něco nového, prohlédnout si místní biofarmu a ochutnat s láskou připravné dobroty.
………………………………………….

Předběžný program:

🐷 🐎 🍎 Prohlídky výběhů ustájených čuníků a venkovní ustájení pod stanem, čuníci v jablečném sadu, ukázka hospodářských zvířat, koně, teepee, sušárna bylin a konopí, bioplynová stanice, masná výrobna, konopné pole, stavění z konopného plastu, zelinářská zahrada.

🌱 14:00 | Přednáška „Konopí jako univerzální rostlina“
Přednáška Hanky Gabrielové spojená s procházkou na sasovské konopné pole. Dozvíte se, co všechno umí konopí a jaké má uplatnění jako zemědělská rostlina, výživná superpotravina i účinný lék. Přijďte se zeptat na vše, co vás zajímá!

🐐 🍷🌿 Těšíme se na BIO burčák a hroznový mošt od Abrlů z Pavlova pod Pálavou a na mléčné BIO kozí výrobky od Dvorských z Olešenky. Chybět nebude ani stánek konopných výrobků a potravin Hempointnebo rukodělné výrobky ROSKA-Unie Roska. O ekologickém zemědělství a biopotravinách se můžete do podrobna informovat na stánku Ministerstvo zemědělství České republiky.

Občerstvení:

🍔 🍺🌶 Sasovské bifteky (burgery z mletého hovězího masa) ☆ Sasovské a konopné klobásy ☆ Dršťková polévka (Biopotravina 2015) ☆ Dýňová polévka a saláty ze zeleniny paní Sklenářové ☆ Konopný čaj Ték ☆ konopné vegetariánské občerstvení ☆ domácí limonáda, točená limonáda, káva ☆ pivo, burčák ☆ opékání špekáčků na ohni.

🔥 Na ohni připravené speciality z kuchyně mistra Sansho. Menu zveřejníme už brzo!

Ve faremním obchůdku si budete moci nakoupit sasovské výrobky: vyzrálé hovězí maso z masných plemen pastevně chovaného skotu, vepřové maso čuníků z venkovních chovů, masné výrobky a uzeniny bez chemie, brambory, zelenina ze sasovské zahrádky paní Sklenářové – vše v kvalitě BIO).

🏓 🏹🎈 Pro děti bude připraven celodenní program, mimo jiné tvoření s Dětským lesním klubem Hájenka, trampolína, ping pong, trenažéry dojení, lukostřelba, vození dětí na koních, opékání špekáčků na ohni u týpí a další …

🎶 K poslechu zahraje Dj Dekades.

……………………………………………………………………..
Kdy: 22. září 2018
Kde: Biofafarma Sasov, Jihlava
Vstupné dobrovolné.
Sledujte FB událost. 

 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno