Veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest 2017 | 10.–12.11. 2017, Praha

Z Cannafestu 2016

Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest je největší veletrh svého druhu na světě. Letos se bude konat již poosmé, a to 10. až 12. listopadu 2017 na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavé expozice více než 250 vystavovatelů z různých koutů světa. Představena bude jako každoročně široká nabídka pěstební techniky, hnojiv, semen či kuřáckých potřeb a vaporizérů. Chybět nebudou ani výrobci kosmetiky, oblečení a potravin, dále zástupci řady médií zabývající se konopnou osvětou, instituce sdružující firmy, které využívají konopí jako přírodní zdroj nebo bojují za legalizaci a využití konopí v medicíně. Součástí veletrhu bude jako každý rok i diváky vyhledávaná odborná konference, která je pro všechny návštěvníky veletrhu zdarma. Po celou dobu veletrhu mohou návštěvníci sledovat zajímavý program na Cannafest stage či v Cannafest kině. Kromě toho v rámci neustále rozšiřování a zlepšování veletrhu přibude letos další zábavná stage se skateparkem, graffiti zdí a živými kapelami.

Loni se na veletrhu představilo celkem 252 vystavovatelů z 25 zemí světa a věříme, že tento úspěch letos nejen potvrdíme, ale ještě jej překonáme. Zájem o Cannafest je rok od roku větší, proto jsme dokonce letos nuceni veletržní prostor rozšířit o čtvrtou halu. Těšit se tak můžete nejen na větší počet vystavovatelů, ale i více zábavy a poučení.

…………………………………………..

Kdy: 10.–12.11. 2017
Kde: PVA EXPO Letňany, Praha
Vstupenky k dostání zde.
www.cannafest.cz
Událost na Facebooku.

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno