Cannafest 2019: Legalizace.cz opět rozdává semínka zdarma

Na Letňanském výstavišti se už pilně připravuje další ročník veletrhu konopí a léčivých bylin, Cannafest 2019. Legalizace nebude chybět a na stánku budeme opět neúnavně a zdrama rozdávat konopná semínka.

LEGALIZACE NA CANNAFESTU

Spolek Legalizace.cz na veletrhu zahájí další ročník kampaně Semínka Seniorům, v jejímž rámci rozdává oproti čestnému prohlášení semínka léčivého konopí všem potřebným. Členové klubu Legalizace, kteří svými příspěvky naše aktivity významně podporují, si na stánku si mohou na členskou kartu vyzvednout malý dárek. Členství v klubu si můžete také obstarat bez poštovného, anebo si ho prodloužit. Tak neváhejte, zastavte se za námi na kus řeči a udělejte si konopný víkend jak se patří!

ADRESA KONÁNÍ VELETRHU

PVA Expo Praha Letňany
Beranových 667
199 00 Praha
Česká republika

OTEVÍRACÍ DOBA PRO VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY

Pátek 1. 11. 2019: 11:00 – 20:00
Sobota 2. 11. 2019: 11:00 – 20:00
Neděle 3. 11. 2019: 11:00 – 18:00

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

1 KOMENTÁŘ

  1. DOBRÝ DEN. POKUD JE VE VAŠICH SILÁCH PROSÍM O ODPOVĚĎ. JSEM V AMSTERDAMU A CHTĚL BYCH SI KOUPIT SEMÍNKA KONOPÍ. NEBUDU MÍT PROBLÉM NA LETIŠTI? DĚKUJI. M.N.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno