Konopný veletrh Cannapa Mundi | 16.–18. 2. 2018, Řím

Jeden z prvních návštěvnických zážitků roku 2018 spojených s konopím můžete prožít již na konci zimy v nádherném prostředí starověkého Říma o víkendu 16–18. února. Rehabilitaci marihuany jako všestranné a užitečné rostliny se věnuje mezinárodní veletrh léčivých bylin s názvem Canapa Mundi.

Propojuje ve svém programu historii, vzdělání, kulturu, tradice a všechny myslitelné inovace pro moderního člověka dvacátého prvního století. Veletrh již od pohledu disponuje typickým italským temperamentem a nebude tedy nouze ani o světově známý design, relax i divokou zábavu. Canapa Mundi zve každého, koho zajímají nejnovější technologie, pěstební, výrobní i léčebné postupy, životní prostředí, móda nebo umění. Místo na několik dní přivítá nepřeberné množství italských i zahraničních firem, výzkumných pracovníků, odborníků z různých odvětví i populárních umělců, kteří doplní celé trojdenní setkání. Vstupné činí pouhých 8 euro, za které návštěvníci uvidí expozice 120 vystavovatelů.

……………………………
Kdy: 16–18. 2. 2018
Kde: Řím, Itálie
www.canapamundi.com

 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno