Český bulvár na objednávku policie ČR vytvořil hrozbu jménem Fénixovy slzy

„Pěstování konopí je zločin bez obětí, nedochází při něm k poškozování majetku ani zdraví," tvrdí Robert Veverka, předseda spolku Legalizace.cz a šéfredaktor magazínu Legalizace.

Včera česká policie uspořádala velkou tiskovou konferenci, kam pozvala snad každého kdo má snahu něco smolit do českého veřejného prostoru. To samo sebou není zcela běžné. Důvod? Veřejnost už asi moc povídá o legalizaci konopí. Bylo třeba vytvořit strašáka.

Před pár dny měla česká televize debatu na téma legalizace konopí. Pravda, pořad Máte slovo není úplně debata. Ale, pár moudrých slov v ní padlo. Díky za ně.

Také výroční zpráva o stavu ve věcech drog z roku 2016 přilila olej do ohně. S prohlášením, že čeští senioři si pěstují konopí pro svou potřebu. A co je horší, původní strašák o tom, jak moc děti hulí, se začíná ztrácet. Hulení je u nás už tolik, že to ztrácí příchuť zakázaného ovoce.

Ani volba do parlamentu v roce 2017 neudělala policii moc radost. Česká pirátská strana (a ne jen ta) povídá o nutnosti změny zákonu vztahujících se na konopí a zpřístupnění pacientům konopných léčiv.

Policie se tedy rozhodna vytvořit strašáka jménem Fénixovy slzy. Pro policii to rozhodně není novinka. Ale co, říci to můžou. „Právě fénixovy slzy byly pro kriminalisty překvapením, protože se s nimi zatím u žádného jiného případu nesetkali. Jedná se o velmi silný extrakt z marihuany, který může při vyšší dávce způsobit smrt,“ pravil por. Bc. Jan Daněk – zpráva je zde.

Česká média pochopila výzvu a hned mají článek o tom, že jen jediná kapka může usmrtit dítě. Pokud je tomu tak, kde je nějaká statistika o úmrtích? Hm, tady to trochu skřípe.

Zdroj: konopicko.cz

9 KOMENTÁŘŮ

 1. To je ale smutný, že veřejný činitel je prolhaný až na půdu, někdo by ho měl okamžitě zbavit funkce. Bc. Jan Daněk – kde jste ukradl titul Bc? absolutně si ho nezasloužíte, jděte dělat raději popeláře, inteligenci na to máte dostatečnou! Nejste přínosem do společnosti! přesto jste si vybral pozici pomáhat a chránit. Je mne zle z takových jako je pan Daněk!!!!

 2. Petro klid… popelar je sice spinava prace, ale take si zaslouzi jiste uznani. Kdo by nam ty odpadky odvazel a kde bychom bez chlapcu byli.. pan Bc. Daněk je evidentně 0, která dělá jen svou práci. Co mne děsí je ta větší 0 nad ním, která toto schvalila a pustila do sveta… mam stach vyjit na ulice, protoze tento psychopat s narcistickymi sklony, je jiste dostatecne odvazny k tomu, aby Vas kontrolovali a sledovali a nasledne odstranili z ulice do lagru, protoze jste prece kourila s kamosem špeka… dokud se tyhle nuly nevymění, tak bohužel bude stale spousta Bc. Daňků, kteří nas budou srat a je tim budou kryt..

 3. Nerozumím tomu. Přitom i onkologové moc dobře vědí, jak dokáží Fénixovy slzy pomoci lidem, kteří jsou v pokročilém stádiu rakoviny. Mám známou, která měla nezhoubný nádor na plicích, na operaci jít nechtěla. Její děti se jí složily na větší množství fenixovych slz, brala je poctivě, sice říkala, že byla půl roku jako v mlze, ale během kontroly lékař zjistil, že nádor „sám od sebe“ zmizel.
  Možná kdyby místo takových lživých informací investovali do výzkumu, bylo by na světě líp. A možná už bychom dávno měli lék na rakovinu! Přece jen by bylo pro lidi lepší, kdyby dostávali fenixovy slzy pod lékařským dohledem, než je brát nelegálně.

  • presne !! prave tyhle ty slzy pomahaji mooOoo lidem a muze pomoct daleko vic !!! jak z toho stat nic nema, tak uz se jim to nelibi, a je to pro ne hned buh vi jak nebezpecne a zivot ohrozujici… ! pritom opak je pravdou!!! smutne…

 4. Smrtelné dávky THC:

  Perorálně užité THC: LD50 u krys – 800 – 1.900 mg/kg
  LD50 u psů – až 3.000 mg/kg
  LD 50 u opic – až 9.000 mg/kg

  Intraverózní užití THC: LD50 u psů a opic – až 13 mg/kg

  Co k tomu dodat…!

 5. zabit????mam par pratel kterym to naoupak pomohlo!!napr.na lupenku atd!rekl byc h ze veskera chemie jako napr.antibiotika a tak dale jsou pro lidske telo popr.detske telo mnohem horsi nez jakykoliv extrakt z marihuany!!vyserte se na zakony!utuzujte zdravy!

 6. nekde jsem cetl,ze prave fenixovy slzy je pouzivaji pri potizich s prijmanim potravy.Udajne se maji pozivat rozetrene na nejaky suchar ci neco pozivatelneho a sni se to,ma to navodit chut k jidlu.Mimochodem je znamo,ze konopi a konopne produkty nejsou ckodlive,ale naopak zdravi prospesne.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno