Cultiva Expo & Congress 2019 | 11.–13. 10. 2019, Vídeň

Během druhého říjnového víkendu otevře své brány v pořadí 12. ročník rakouského veletrhu Cultiva. Přední konopné firmy zde představí nejnovější trendy na trhu a stejně jako v předchozích letech přispěje ke správné atmosféře prostor botanické zahrady v originální, 42 metrů vysoké skleněné pyramidě o rozloze 8 000 m2. Na akci se chystá přes 150 vystavovatelů z celého světa a specialitou veletrhu zůstává možnost pořídit ve Vídni i ostré sazenice a klony, což se na českých veletrzích rozhodně netoleruje.
Rozsáhlý doprovodný program veletrhu zahrne uměleckou performance ve foukání horkého skla (nejen) na bongy, módní přehlídku konopného oblečení, kuchařskou show nebo workshopy zpracování konopného vlákna. Za pozornost stojí také souběžně probíhající odborná konference Cultiva Congress, která se kromě využití konopí v léčbě bude věnovat také legislativním otázkám a postojům ke konopí v Evropě.

Cultiva Expo & Congress
11.–13. 10. | Vídeň, Rakousko
Cena: od 15 EUR
cultiva.at

 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno