Dub Pistols | 8. 5. 2019, Praha

Britská kapela Dub Pistols, kterou není třeba představovat, vystoupí už příští týden v Praze! Partička kolem frontmana Barryho Ashwortha brázdí světová pódia už skoro čtvrtstoletí a osmého května se vrátí hoši na pódium Lucerna Music Baru v plné parádě. Těšte se na explozi energie a typický Dub Pistols sound plný dubu, reggae, ska, breaků a drum and bass.

Zatím poslední album Crazy Diamonds je osmou studiovou nahrávkou kapely a obsahuje řadu skvělých hostovaček, kterých se zhostili třeba dancehalloví Beenie Man a Cutty Ranks, reggae zpěvák Earl Sixteen, hip-hopoví Too Many T’s, Ragga Twins a mnoho dalších jmen. Před i po Dub Pistols se můžete těšit na set od MikkiMa. 

O dvě vstupenky soutěžte až do 6. května s magazínem Legalizace. 

………………………………………………………………………………………………………………

Kdy: 8. května 2019
Kde: Lucerna Music Bar
Vstupenky: 450 / 478 Kč v předprodeji, 550 Kč na místě
Pro aktuality sledujte FB událost. 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno