Podpořte nás

Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, jejíž financování je odkázané na dary od fyzických a právnických osob a příjmy z některých našich aktivit. Protože tyto finance nejsou dostačující na plnohodnotný chod sdružení, věnují naši členové maximum volného času na uskutečňování cílů, které jsme si jako sdružení předsevzali. Abychom však mohli zcela naplnit naše vize a plány, potřebujeme zlepšit financování a koordinaci těchto aktivit. Proto bychom vás rádi požádali o některou z níže uvedených podpor. Předem děkujeme.

Finanční podpora – fyzické osoby

Jakoukoliv částku nám můžete zaslat na náš běžný nebo transparentní účet a chcete-li být mezi těmi, kterým na těchto stránkách veřejně poděkujeme, uveďte i své jméno. Děkujeme.

Běžný účet o.s. Legalizace.cz

Číslo účtu: 2800060457/2010
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

Platby v eurech: 

Číslo účtu: 2600418813 / 2010
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

IBAN: CZ7320100000002600418813
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Klub Legalizace

Klub Legalizace je členskou základnou pro všechny, kteří sdílí cíle spolku Legalizace.cz a rádi by jeho aktivity osobně podpořili, ať už finančně, nebo vlastní účastí na akcích. Vytváříme komunikační platformu určenou ke spojení sil a možností všech, kteří se chtějí zapojit do aktivit směřujících k legalizaci konopí pro vlastní potřebu léčby či rekreace. Členové Klubu mají možnost osobně se zapojit do aktivit spolku, podílet se na projektech a organizaci akcí a šířit informační materiály Legalizace.cz ve svých regionech. 

Máte-li zájem inzerovat svou společnost na našich stránkách, pokračujte prosím na tento odkaz.

Mediální podpora

Nejjednodušší a nejrychlejší forma podpory je umístění banneru nebo loga Legalizace.cz na vašich stránkách. Materiály k propagaci ke stažení

Podpora – aktivity a služby

Každému, kdo to myslí s legalizací vážně a je ochoten obětovat tomuto boji svůj drahocený čas, nabízíme, aby neváhal a ozval se nám. Rádi každému sdělíme nejnovější informace o našich aktivitách a možnosti jak se zapojit. Legalizátoři pište prosím na info@legalizace.cz.

Redakce webu – psaní článků a překlady

Ačkoli dnes a denně pátráme a hledáme zajímavé články a informace, které bychom mohli publikovat na tomto konopném portálu, nedostává se nám času, abychom mohli přinášet přinášet veškeré zprávy. Jsou-li mezi vámi tací, co rádi píší či překládají z cizích jazyků a konopná problematika je jim blízká, ozvěte se nám prosím na info@legalizace.cz.

Pokud by vás napadla jiná forma podpory spolku, která zde není uvedená, pište prosím na adresu info@legalizace.cz. Pokud jste se dočetli až na konec, nezbývá nám než poděkovat za váš drahocenný čas, který jste nám věnovali. Věříme, že společnými silami můžeme situaci kolem konopí změnit k lepšímu mnohem rychleji.