Galerie Legalizace 01

Paní Zita nám k povedným fotkám z letošní sezóny napsala: „S legalizací souhlasím minimálně pro lékařské účely, jelikož vím ze zkušeností z okolí, že se jedná o mocnou bylinku, která pomáhá na spoustu věcí. A bylinky jsou pro člověka přirozenější než chemie.“

Foto: Zita Neumannová

Přejete si vystavit své fotky v naší galerii a vzkázat něco ostatním? Pošlete nám odkaz na vaše snímky nahrané na externím úložišti e-mailem na info@legalizace.cz. Ty nejlepší zde zveřejníme. Kdo pěstuje, legalizuje!

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno