Galerie Legalizace 02

Jako další v naší galerii vystavujeme fotky od Petra z Jižních Čech. Konopí začal pěstovat jako lék k úlevě od bolestí páteře, které dlouhodobě trápily jeho manželku. Léčivku využívají už několik let v podobě mastí a kapek – časem v jejich lékárničce zcela nahradilo léky na bázi opiátů. Letos se manželé na zahrádce starali o odrůdy DeLaHaze (s fialovými listy) a Durga Mata, které vyrostly ze semínek z loňského Cannafestu. Posuďte sami, jak se jim dařilo.

Foto: PeKu

Přejete si vystavit své fotky v naší galerii a vzkázat něco ostatním? Pošlete nám odkaz na vaše snímky nahrané na externím úložišti e-mailem na info@legalizace.cz. Ty nejlepší zde zveřejníme. Kdo pěstuje, legalizuje!

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno