Partneři Legalizace.cz: Growmart – tvůj growshop

Prodej semen konopí: Report sezóny 2018 aneb co se děje za oponou

HISTORIE

Spojením úsilí expertů na pěstování rostlin pod umělým osvětlením nás přivedlo na cestu podělit se o své znalosti a zkušenosti s ostatními lidmi, vyjádřit svůj názor na kriminalizaci konopí, a také snažíme o vyvrácení dávno mrtvých dogmat o tetrahydrocanabinolu a jeho léčebných účincích, které jsou velmi výrazné. Proto jsme se v roce 2011 rozhodli rozhýbat zkostnatělou nadvládu hlouposti a ignorance, která stále ještě panuje. Tetrahydrocanabinol je nesrovnatelně méně společensky škodlivý, než-li obecně akceptovaný alkohol, který si bohužel často vybírá daň nejvyšší. Vzhledem k pohybu v konopné branži máme přehled a vědomosti, které mohou pomoci vyléčit ty nejzávažnější choroby.

PROČ KUPOVAT SEMENA KONOPÍ ZROVNA U NÁS? POHLED DO MINULOSTI ANEB VÝVOJ GROWMARTU

Koncem roku 2011 bylo zasazeno první semínko Growshopu Growmart Napadlo nás čistě pro vaše pobavení ukázat postupnou evoluci Growmartu s obrázky, co se mi podařilo vyhrabat.

2011 Úplně první Growmart office, kde vznikal základní web, tehdy ještě běžící na jiné platformě. Kutloch jak bič!

2012 Growmart office Web už jede a chodí první objednávky. Heslo je, hele voe jak se to vůbec má dělat?!

Growmart Office 2015

Growmart Office 2018

Logo Growmart

GROWMART BLOG NOVINKY A ČLÁNKY

Snažíme se vám přinést aktuálni informace, novinky a mnohdy solidní zajímavosti z prostředí konopné kultury. Pro tento účel slouží naše rubrika článků. Naše návody jsou však jednoznačně nejčtenější hned za nimi jsou informace týkající se extraktů z konopí, léčbě konopím a vše kolem fenoménu fénixovy slzy.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ SEMÍNKA KONOPÍ ZA OBDOBÍ OD BŘEZNA DO ČERVNA 2018

Jednoznačným lídrem byla Special Queen od Royal Queen Seeds. Proč? „Spešl Quína“ totiž vyniká. Je od známé semenné banky, má velmi dobré vlastnosti a výsledky ideální pro začínající pěstitele. A hlavně. Je za opravdu férovou cenu. Vyvstává otázka. Takových semínek konopí je více. Jenže, začínající pěstitel, který si chce zasadit na zahrádce pár rostlinek na mastičku, či na domácí extrakt prostě řeší cenu. Moc nechápe, proč by konopná semínka měl kupovat o tolik dráž. Setkali jsme se i s otázkou, proč semena konopí nestojí tolik, co například okurek, či rajčat. Takové chovaní pochopitelně dává smysl a opravdovou kvalitu člověk docení až do této problematiky začne více pronikat. Srovnali bychom to se znalostí vín, nebo třeba piv. Zatímco běžný člověk nedocení prémiové víno a tedy neobhájí prémiovou cenu. Znalci vína jsou schopni odhadnout i rok výroby dané značky. Na druhém místě se umístil Magnum od Budhhy. Zatímco u vítěze šlo nepochybně o jedny z nejlepších semen konopí v rámci poměru kvality a ceny. Magnum je malinko dražší. Na druhém místě se tak umístila automatika, která má při pěstování prostě skvělé výsledky. Tady si myslíme, že zapůsobil úspěch magnumů z minulé sezóny a lidi si prostě mezi sebou řekli. Okey. To prostě za tu cenu stojí. Má vesmírný obsah THC a přes náročnější pěstování dosahuje titánských výnosů. Kalashnikova a Jack Herer na třetím a čtvrtém místě jasně ukazují, že semenná banka Green House má stále co nabídnout.

V minulosti se hodně soustředili na marketing a propagaci, hraničící až s propagandou, což skalní pěstitelé nevzali moc dobře. Jejich marketingové praktiky jsou někdy kontroverzní, velmi diskutované a existuje mnoho znalců konopí, kteří by o jejich semena konopí ani nezakopli. Tak jako tak. Obě tyto odrůdy konopí mají slušné prodeje a nakonec jsou to pěstitelé, kteří prokazují svým nákupem důvěru. Zda bude tato důvěra naplněna nám ukáže třeba již další sezóna. Na dalších místech se umístili defakto stálice v podobě Special Kush a Bílé vdovy. Netřeba k tomu snad cokoliv říkat. Snad jen, že většina výrobců semen konopí má ve svém portfoliu takovou nebo makovou variantu bílé vdovy.

Jako poděkování jsme připravili speciální kódeček na slevu, v rámci partnerství s Legalizací. Použijte kód : growmartlegalizace pro získání slevy 10% na každou objednávku!

NÁŠ AFFILIATE (PROVIZNÍ) SYSTÉM

Staň se naším partnerem a získej odměnu ve formě provize, za každou realizovanou objednávku. Propracovaný partnerský affliate provizní systém, rychlé výplaty a férové podmínky. Netřeba se moc rozepisovat, neboť všechny informace najdeš na našem webu v informacích pro partnery Growmartu. Ještě bych rád zmínil, že systém funguje na našich serverech u nás, nepředáváme data žádné třetí osobě. Což si myslím je dosti důležité, neboť hodně dbáme na soukromí. Zejména když vezmeme například takovou poradnu, neboli Live chat, který mnohdy běží na jiných webech pouze zprostředkovaně jinou službou. Poděkování všem našim zákazníkům za projevenou důvěru a někdy za nezměrnou shovívavost. Budeme se i v dalších letech snažit. Slibujeme.

………………………………………………………………………………………………..

Pro podporovatele našeho spolku věnoval Growmart.cz semínka odrůdy Think Different ⬇ které si nyní můžete pořídit v rámci nového Indoor členství v klubu Legalizace. 💚

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno