Hledáme dobrovolníky!

Do našeho týmu aktuálně hledáme aktivní pomocníky, kteří nám pomohou lépe informovat veřejnost o konopné situaci v České republice.

Správa webu (cc 10-15 hodin měsíčně)

  • pečlivost, výborná AJ/ČJ
  • hladká práce s WordPressem

Přípravy mailingu (cc 5-10 hodin měsíčně)

  • pečlivost, v MailChimpu jako doma

Překladatelská činnost (cc 10 hodin měsíčně)

  • překlady vybraných zahraničních článků AJ-ČJ
  • překlady autorských článků a tiskových zpráv do ČJ-AJ

Grafik (podle domluvy)

  • pomoc s přípravou bannerů, grafikou pro sociální sítě
  • pomoc s přípravou tištěných materiálů

Všem zájemcům, kterým není aktuální legislativa lhostejná, předem děkujeme. Neváhejte nás kontaktovat mailem na adrese klub@legalizace.cz a napište nám, jak byste se rádi zapojili a jaké máte možnosti a relevantní pracovní zkušenosti. Spolupráce je možná na dálku odkudkoliv.
……………………………………………………………………………………..

Nemáte tolik času, ale chtěli byste činnost našeho spolku podpořit i tak? 

Přidejte se do klubu Legalizace.cz, který je členskou základnou pro všechny, kteří sdílí cíle spolku Legalizace.cz a rádi by jeho aktivity osobně podpořili. Vytváříme komunikační platformu určenou ke spojení sil a možností všech, kteří se chtějí zapojit do aktivit směřujících k legalizaci konopí pro vlastní potřebu léčby či rekreace.

Členové Klubu mají možnost podílet se na projektech a organizaci akcí spolku a šířit informační materiály Legalizace.cz ve svých regionech.

 

 

 

 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno