MMM 2019 – Hledáme dobrovolníky

Million Marihuana March 2019 Praha

Pomoc s organizací akce Million Marihuana March

Jako každý rok, i letos hledáme dobrovolníky, kteří by nám pomohli s přípravou pražské demonstrace a happeningu za legalizaci konopí. Pokud si přejete nám pomoci přímo na akci s drobnými činnostmi v areálu, neváhejte se prosím hlásit prostřednictvím následujícího formuláře. Do produkčního týmu pak hledáme:

  • Fotografku / fotografa, který zpracuje kvalitní fotoreport z akce
  • Filmaře, který natočí a sestříhá krátký aftermovie z akce
  • Asistentku přednáškové stage
  • Eko četu – partu kamarádů, kterým není lhostejné životní prostředí a vezmou si na směny na starost průběžnou kontrolu areálu happeningu a řádné třídění odpadu. Každý rok se snažíme o maximální ohleduplnost k přírodě, která by akcí neměla trpět.

Všem zájemcům, kterým není aktuální legislativa lhostejná a chtějí se podílet na změně, předem děkujeme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat e-mailem na adrese bara@legalizace.cz. 
……………………………………………………………………………………..

Nemáte tolik času, ale chtěli byste činnost našeho spolku podpořit i tak? 

Přidejte se do klubu Legalizace.cz, který je členskou základnou pro všechny, kteří sdílí cíle spolku Legalizace.cz a rádi by jeho aktivity osobně podpořili. Vytváříme komunikační platformu určenou ke spojení sil a možností všech, kteří se chtějí zapojit do aktivit směřujících k legalizaci konopí pro vlastní potřebu léčby či rekreace.

Členové Klubu mají možnost podílet se na projektech a organizaci akcí spolku a šířit informační materiály Legalizace.cz ve svých regionech.

 

 

 

 

POŠLI TO DÁL
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno