Iboga: Lék na krizi | Brno, 19. 11. 2019

Tento dokument se snaží informovat veřejnost o tom, jak lze ibogain použít k boji proti opiátové krizi, která trápí (nejen) Severní Ameriku.
Po přednášce bude následovat diskuze s Patrickem Kroupou, jedním z hrdinů tohoto snímku.

Patrick K. Kroupa je podnikatel, spisovatel, hacker a aktivista, syn rodáků z České republiky. Během osmdesátých let byl členem Legion of Doom, jedné z nejvlivnějších hackerských skupin v historii technologie. Poté, co jej začal nudil přístup k systémům, které mu nepatřily, spoluzaložil v roce 1991 MindVox, prvního poskytovatele internetových služeb v New Yorku, třetího ve Spojených státech a jednoho z prvních 500 dot coms, který byl kdy zaregistrován. Patrick byl vysoce funkčním závislým na heroinu po celý svůj ranný dospělý život. Jeho vztah s heroinem začal ve věku 14 let a pokračoval až do jeho 30. roku. Kroupa a jeho práce se objevili ve více než 100 knihách, filmech, televizních zprávách a širokém spektru periodik, včetně kabelových, Forbes, New Yorkerů, Time, Rolling Stone, NYMagazine, Esquire, Radar, Details a MAPS (Multidisciplinary Association for Psychedelic) Studia). Patrick je spoluzakladatelem společnosti MindVox Corporation, členem Cult of the Dead Cow a konzultantem společnosti Clear Sky Recovery.

…………………………………………
Iboga: Lék na krizi
Kdy: 19. 11. 2019
Kde: ArtBar Druhý Pád, Brno
Vstupenky: od 99 Kč
Facebook

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno