ICBC Berlin 2018 | 11.–13. 4. 2018

Mezinárodní obchodní konference o konopí úspěšně cestuje po celém světě a nabízí návštěvníkům sofistikovaný program za účasti špičkových profesionálů v konopném byznysu.

Pokračující celosvětová vlna legalizace marihuany podněcuje kvalitní obchodní vyhlídky a společná setkání podnikatelů s právníky, politiky a zástupci aktivistů tak každým rokem nabírají na důležitosti. Ačkoliv se tedy ICBC jeví jako striktně obchodní projekt, není to úplná pravda a na své si tak přijdou i účastníci, které zajímá neziskový nebo kulturní sektor. Každá z konferencí nabízí široký výběr hodnotných přednášek, workshopů a zajímavých hostů. ICBC letos navštíví Spojené státy, Kanadu, prosluněnou Havaj a pro našince snadno dostupný Berlín ve Spolkové republice Německo. Akce je v podnikatelských kruzích považována za poměrně prestižní, což věrně ilustruje i fakt, že základní zápisné pro posluchače atakuje v první vlně předprodeje astronomických čtyři sta dolarů.

……………………………….
Kdy: 11.–13. 4. 2018
Kde: Berlín, Německo
www.internationalcbc.com

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

4 KOMENTÁŘŮ

  1. 532869 808414I dont believe Ive scan anything like this before. So excellent to discover somebody with some original thoughts on this subject. thank for starting this up. This site is something that is required on the web, someone with slightly originality. Excellent job for bringing something new towards the internet! 360727

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno