ICBC Berlin 2018 | 11.–13. 4. 2018

Mezinárodní obchodní konference o konopí úspěšně cestuje po celém světě a nabízí návštěvníkům sofistikovaný program za účasti špičkových profesionálů v konopném byznysu.

Pokračující celosvětová vlna legalizace marihuany podněcuje kvalitní obchodní vyhlídky a společná setkání podnikatelů s právníky, politiky a zástupci aktivistů tak každým rokem nabírají na důležitosti. Ačkoliv se tedy ICBC jeví jako striktně obchodní projekt, není to úplná pravda a na své si tak přijdou i účastníci, které zajímá neziskový nebo kulturní sektor. Každá z konferencí nabízí široký výběr hodnotných přednášek, workshopů a zajímavých hostů. ICBC letos navštíví Spojené státy, Kanadu, prosluněnou Havaj a pro našince snadno dostupný Berlín ve Spolkové republice Německo. Akce je v podnikatelských kruzích považována za poměrně prestižní, což věrně ilustruje i fakt, že základní zápisné pro posluchače atakuje v první vlně předprodeje astronomických čtyři sta dolarů.

……………………………….
Kdy: 11.–13. 4. 2018
Kde: Berlín, Německo
www.internationalcbc.com

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno