Integrace psychedelické zkušenosti | Praha, 31. 10. 2019

Jak můžeme bezpečně zpracovat náročné stavy související s psychedelickými zážitky? Workshop s terapeutem Mgr. Michalem Petrem se podívá na základní principy integrace a bude se věnovat například tomu, jak přenést a zakotvit pozitivní prožitek do běžného fungování, nebo co si počít s místy v sobě, které jsou vnímány jako negativní. Účastníci se zaměří na posílení odolnosti a navyšování mentální kapacity pro rozšířené stavy vědomí. Využijí přitom nejen obraz psychospirituální krize jako cesty k celistvosti, ale zejména principy a nástroje meditační praxe. Workshop je koncipován jako otevřený pro diskuzi a sdílení zkušeností.

Mgr. Michal Petr je psycholog, gestalt terapeut, lektor a facilitátor Maitri dýchání. Vystudoval psychologii na FF UP a je členem v odborných sdruženích EAGT, Diabasis a CZEPS. Zajímá se o psychospirituální metody léčení, práci s emocemi a tělem a o zvládání náročných životních situací.

…………………………………………
Integrace psychedelické zkušenosti
Kdy: 31. 10. 2019
Kde: Prostor 39, Praha
Vstupenky: od 111 Kč
czeps.org

 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno