Jak (ne)mít badtrip | 17. 5. 2019, Praha

Jak se vyhnout náročné či nebezpečné psychedelické zkušenosti? Základní průprava pro každého začínajícího i pokročilého uživatele psychedelik. Víkend po přednášce proběhne Kurz psychedelické krizové intervence a minimalizaci rizik / Psychedelic crisis intervention and harm reduction training.

Přes jejich ilegalitu lidé užívají psychedelika na festivalech, na párty, ale i různých typech ceremonií a v dalších kontextech. Často ale na psychedelickou zkušenost nejsou dostatečně připraveni. Mají málo informací o látkách, které užívají, neznají koncept setu a settingu a nevědí co dělat, když se psychedelická zkušenost stane náročnou. Důsledkem mohou být např. psychické obtíže různého druhu. O své znalosti a zkušenosti se podělí odborník na užívání psychedelik, psychedelickou krizovou intervenci a minimalizaci rizik Levente Móró, PhD.


Přednáška bude v AJ.

Kdy: 17. 5. 2019
Kde: Vnitroblock
Sledujte FB událost. 

Pro členy klubu legalizace máme omezený počet vstupenek zdarma. 
Pište si o ně na klub@legalizace.cz.

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno