Dubnové akce zdarma pro členy klubu Legalizace

Přednášky, konopný veletrh nebo dubový mejdan – zveme vás na zajímavé jarní akce, na které se mohou členové klubu Legalizace podívat zdarma. O vstupenky si pište spolu s číslem členské kartičky na e-mail klub@legalizace.cz.


Psychedelika v léčbě závislostí | 11. 4. 2019, Praha

Co to je závislost a jak vzniká? Jaké mají psychedelika potenciální využití v léčbě závislostí? Ayahuasca, MDMA, mescalin, LSD, ketamin, psilocybin, ibogain. Mají psychedelika závislostní potenciál? Jaké jsou možnosti zapojení psychedelik do léčby závislostí?
Je to vůbec možné? Jaké jsou legislativní podmínky pro psychedelika v ČR? Nejen o tom budou odborníci debatovat na FF UK. Pro deset členů klubu máme vstupenky zdarma, ostatní mohou čerpat slevu na vstupné.  Další informace | FB událost.

IV. Ročník konopného veletrhu KONOPEX | 19-21. 4. 2019, Ostrava

O víkendu před Velikonočním pondělím KONOPEX opět otevře dveře do světa konopí. Čtvrtý ročník konopného veletrhu se koná v kulturním centru Dolní oblasti Vítkovice od pátku 19. do neděle 21. dubna 2019. Hlavním cílem veletrhu je informovat širokou veřejnost o rostlině konopí, o její historii a mnohostranném využití, prospěšnosti a obrovském potenciálu pro budoucnost. Dozvíte se spoustu zajímavých informací a novinek o využití konopí v lékařství, stavebnictví či průmyslu. Další informace | FB událost.

Velký psychedelický pátek | 19. 4. 2019, PRAHA

Za psychedeliky do kostela? Kontroverzní akce iniciativy Beyond Psychedelics otevře téma psychedelik a spirituality. Mohou látky měnící vědomí zprostředkovat také kontakt s “Bohem”? Symbolicky na Velký pátek, nejen s odborníky z péče o duševní zdraví, neurověd či teologie v odsvěceném kostele sv. Anny, mezinárodním duchovním centru Pražská křižovatka, jež je jedním z projektů Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Kromě odborných debat se mohou návštěvníci těšit na živé vystoupení multiinstrumentalisty Maoka spolu s Milošem Vacíkem či akrobatické vystoupení. Další informace | FB událost.

DUB CLUB #2 | 19. 4. 2019, Praha

Na Velký pátek (19.4.) dorazí do Prahy dubová legenda KING SHILOH SOUND SYSTEM. 18 let poté, co roztancovali klub Roxy, se vrací do Čech, aby zde vůbec poprvé zahráli na svém vlastním unikátním soundsystému, doprovázeni keňskou zpěvačkou Empress BLACK OMOLO. Vše se odehraje v prostorách klubu FUCHS2 na ostrově Štvanice, kde se v lednu odehrál úspěšný Dub Club #1, který hostil Imperial Sound Army soundsystem z Italie a producenta a vokalistu Jah Free. Proto chcete-li poznat sílu dubu na autentickém soundsystému, který příjíždí do ČR vůbec poprvé; slyšet King Shiloh produkci na jejich vlastním zvuku; nechat své tělo prostoupit mocnou basovou vibrací; pocítit ohnivou energii africké Empress; zúčastnit se dubové ceremonie; nebo si jen vychutnat poctivý dubový set odehraný, neváhejte dorazit 19.4. na Štvanici! Další informace | FB událost.


Počet volných vstupenek je omezen, platí do vyčerpání zásob. Hlaste se včas! 🙂

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno