Konopíjelék.cz otevírá první konopnou apatyku v Praze – Královna koloběžka první

[singlepic id=476 w=90 h=90 float=left]Od září otevřeme v Praze na Žižkově Konopnou apatyku. K dostání: léčivé konopí pro pacienty. Venkovně pěstované léčivé konopí. Nyní máme pět kilo konopí. Což je cca 10 -20 pacientů s celoročním užíváním konopí. Pokud budou lékaři psát pacientům doporučení hodně často, nezbude, než se obrátit na veřejnost, ať dodají konopí do Konopné apatyky královny koloběžky první.

Konopná apatyka je v první české bezbariérové škole pro dospělé Ateliér ALF Praze na Žižkově, Bořivojova 90 v galerii světové české političky 20 století. Královna české politiky. Jaroslava Moserová byla jako expert na popáleniny poslední u Jana Palacha. Osobnosti UNESCO, USA i Austrálie na ni s úctou vzpomínají, stejně jako kolegové, přátelé. Letos by důstojně vedla Evropu. V takovém prostředí budeme vítat pacienty.

Konopí bude testováno na Hebrejské univerzitě, pokud o to ministryně zdravotnictví požádá a zaplatí. Je to vyjednáno se slovutným českým vědcem asi nejlepšího vědeckého týmu na světě, který se konopím zabývá. Na webových stránkách Konopí je lék si můžete najít vztah konopí k určitým nemocem v nejnovější knize z nakladatelství Grada Konopí a konopné drogy.

V pytlíčku Konopné apatyky královny koloběžky první bude několik šarží léčivého konopí: na konopnou mast, na tinkturu, na konopný prášek, na inhalování, na koupele, na máslo. Mast, tinkturu, prášek i máslo bude možné dopředu objednat hotové. Konopná mast se zpracovává zhruba měsíc, stejně jako tinktura. Jedině konopná mast z léčivého konopí bude vydána i bez doporučení lékaře.

Konopná apatyka bude otevřena všem pacientům nad 18 let, když budou mít lékařské doporučení. Otevírací dobu zveřejníme včas. Kolik to bude pacienty stát? V pytlíčku bude v průměru 50 gramů konopí dle šarže. Pokud bude mít pacient doporučení na dlouhodobou léčbu, bude mu konopí rezervováno na celý rok. Záleží na pořadí, jak kdo přijde.

Nebudeme konopí prodávat. Lidé za dané přepočtené množství darují tisíc korun na stipendijní program pro první českou bezbariérovou školu pro dospělé Ateliér ALF v Praze na Žižkově, kde bude Konopná apatyky královny koloběžky první sídlit. Pacienti pomohou sobě i lidem, kteří to mají zase jinak těžší. Pacienti dostanou od Ateliéru ALF řádnou darovací smlouvu a budou si moci dar odečíst z daní. Dané množství je desetkrát levnější než u dealerů, na druhou stranu neobsahuje jen palice a obsah THC je malý, cca 3%.

Možná v dalším roce otevřeme i program uměle pěstovaného konopí, protože některým nemocným pomáhá pouze vysokoprocentní THC uměle pěstovaného konopí. Zatím neznáme v našem okolí nikoho, kdo by byl ochoten zaručit pravidelné dodávání Indoor konopí. Až poznáme někoho seriozního, dáme pacientům vědět.

Více na Konopíjelék.cz

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno