Turné Konopná mast pro celou vlast 2009 pokračuje!

[singlepic id=501 w=90 h=90 float=left]Turné Ricka Simpsona, Chucka Jacobse a Melissy Balin

Pondělí 26. října 2009, 17.00 – Zelená pumpa, Chraštice u Příbrami

Úterý 27. října 2009, 19.00 – Praha, klub Cross

součást přednáškového turné Ricka Simpsona a Chucka Jacobse v ČR, které dokumentuje známá hollywoodská producentka a filmařka Melissa Balin.

Zveme vás na přednášku o konopí zaměřenou na jeho léčivé účinky a jejich využití v praxi. Hlavním tématem přednášky bude konopný výtažek (tzv. Fénixovy slzy), který prokazatelně dokáže vyléčit rakovinu, cukrovku, roztroušenou sklerózu a další vážné choroby, jež dnešní medicína umí jen udržovat prostřednictvím drahých léků.

Přednášející:

Rick Simpson z Kanady, který již léčil tisíce lidí konopným výtažkem, bude přednášet o svých dlouholetých zkušenostech s tímto lékem

Chuck Jacobs z USA, asistent Jacka Herera, autora dnes již legendární knihy o dějinách konopí „Spiknutí proti konopí: Císař nemá šaty“ bude mluvit o obecném přínosu konopí jako rostliny pro lidstvo

Melissa Balin – autorka nejnovějšího filmu o konopí na základě knihy Jacka Herera Císař nemá šaty, konopná aktivistka

Navíc na přednášce, která se bude konat v pondělí 26.10.2009 v 17 hodin v prostorách restaurace OMV-čerpací stanice – Chraštice (R4  Praha – Strakonice, 15 km od Příbrami) vystoupí:

Bushka Bryndová, autorka článků o konopí a konopná léčitelka, která vysvětlí, proč je konopí tak universálně léčivá bylina a jak v našem organismu působí.

Vstupné zdarma

Potvrďte prosím svou pondělní účast předem, je omezený počet míst a rádi bychom pro vás zajistili to nejlepší pohodlí.
Kontakt: Krejčová Zlatuše: Tel 732 222 475, e-mail riha@ekonopi.cz

Organizátoři turné:  Bayer & Romsy
Záznam přednášky Dr. Hanuše v pražské části turné: http://www.eduvision.cz/page-webcast.php?w=951&player=wmp&stream=932

Záznam přednášky Ricka Simpsona v pražské části turné: http://www.eduvision.cz/page-webcast.php?w=953&player=wmp&stream=936

Článek o konopném výtažku: http://www.bushka.cz/archiv/fenixuv_plac.html
Info o Melisse Balin: http://www.imdb.com/name/nm0050247/,
http://www.brookturn.com/

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

1 KOMENTÁŘ

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno