Letošní finále soutěže Reflex & Soft Secrets Cannabis Cup láká na přednášky i party s britským A.Skillz

[singlepic id=941 w=100 h=80 float=left]Sedmý ročník tradiční fotografické soutěže Reflex & Soft Secrets Cannabis Cup představí finálové snímky konopí ve čtvrtek 10. února 2011 v pražském klubu Roxy. Veřejnost si bude moci nejkrásnější vybrané fotografie s konopnou tématikou prohlédnout na výstavě v galerii NoD, kde proběhne i další doprovodný program akce. Po slavnostním vyhlášení vítězných snímků bude večer pokračovat v klubu Roxy na party s britským A.Skillz a předními českými interprety. Vstup na akci je zdarma.

Vyhlášení výsledků letošní fotografické soutěže Reflex & Soft Secrets Cannabis Cup připadne na čtvrtek 10. února. S těmi nejzdařilejšími snímky rostliny konopí se můžete seznámit na výstavě v experimentálním prostoru NoD. Pro zájemce o konopnou problematiku připravili organizátoři odpolední doprovodný program, v rámci kterého může veřejnost vyslechnout tématické přednášky a seznámit se blíže s nejrůznějšími produkty z konopí od společností Growshop a konopnou kosmetikou značky Bayer & Romsy. „Minulý rok jsme poprvé doplnili slavnostní vyhlášení soutěže o odpolední program s prodejními prezentacemi konopných výrobků. Zájem veřejnosti byl velký, a proto nechybí ani v nabídce letošní akce. Zájemci se mohou zúčastnit přednášek a diskuzí s odborníky na tuto problematiku,“ vysvětluje Jiří Tomaško, jeden z organizátorů akce. Přednášky začínají od 19 hodin a posluchači se dozví například novinky o léčebných účincích konopí.

Soutěž vyvrcholí v klubu Roxy večerním slavnostním oznámením vítězných fotografií, které určí porota složená ze známých osobností. Vloni usilovalo o úspěch více než 2000 snímků, letos organizátoři zaznamenali ještě větší zájem. Vyhlášením výsledků však zábava nekončí, akce pokračuje hudebním programem, jehož hlavním hostem bude britský Dj a producent A.Skillz (www.myspace.com/djaskillz). Můžete se těšit, že vás rozpumpuje energickým setem, v němž kombinuje breakbeat, funky, hip-hop a další styly v dokonalých mixech, navíc okořeněné výborným scratchingem. A.Skillz vydává na řadě světoznámých labelů, spolupracuje s předními interprety i z jiných hudebních žánrů a nebojí se remixovat klasické hity do nové, taneční podoby, např. hity Beatles „Come together“ nebo „Strawberry Fields“.

Českou taneční scénu zde zastoupí Djská legenda Pavel Bidlo, který se po dlouhé době vrací do českých klubů. Nebudou chybět ani Jan 2 (Ohm Square), David Bowles (Tour de Bar), Manio (Delite), Petr K (Radost FX) a Tchunhas (Developing artists). Pokud budete hledat prostor pro příjemné posezení s přáteli, najdete jej v CANNA chill-out zóně, jejímž partnerem je holandská společnost Canna, která zde chystá pro návštěvníky nejedno překvapení.

Vizuální show vám budou během celého večera míchat Spectravision VJs.

O Reflex Cannabis Cupu
Od podzimu 2004 pořádá společenský týdeník Reflex unikátní fotografickou soutěž, Reflex Cannabis Cup, která nemá obdobu v celém regionu střední a východní Evropy. Jedná se o soutěž o nejkrásnější vypěstovanou a vyfocenou rostlinu konopí setého (Cannabis sativa). Letošním partnerem akce je holandský konopný magazín Soft Secrets. Mediální tváří a patriotem projektu je Jiří X. Doležal. V porotě zasedají mj. známé osobnosti jako Ivan Douda, Ondřej Hejma, Lukáš Pollert a další.

Více informací: www.cannabiscup.cz

facebook

youtube

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno