LSDown / divadelní hra – Prague Psychedelic Week 2018 | 16. 6. 2018

LSDOWN
čtená divadelní hra
[Tomáš Dianiška]

Tým herců kolem Tomáše Dianišky nechal volně inspirovat osudy Timothy Learyho, amerického vědce, který proslul jako experimentátor s psychedelickými látkami. Věda, filosofie, náboženství, drogy… Žene nás touha dotknout se věcí, které nás přesahují. Ta největší tajemství se však skrývají v nás samých. Lidský mozek je nejsložitější systém v nám známém vesmíru. Uvnitř našich čel je galaxie informací. Inscenace LSDown vám i bez požití drog nabízí výlet do naší hlavy…

https://liberecky.denik.cz/kultura_region/novinka-lsdown-dostala-tri-herce-za-mrize-20130115.html

Kdy: 16. 6. 2018, 21:00
Kde: Punctum
Vstupné: 120 Kč
………………………………………………………………
Workshop je součástí akce Prague Psychedelic Week 2018, jejímž cílem je představit tematiku změněných stavů vědomí formou přednášek, workshopů, performance, koncertů a uměleckých výstav. Týden vyvrcholí mezinárodní konferencí Beyond Psychedelics 2018.

POŠLI TO DÁL
Lukáš Hurýsek
Lukáš pracuje jako překladatel, novinář a editor. V rámci spolku Legalizace.cz působí jako správce webu, facebookového profilu a monitoruje drogovu problematiku v médiích. Kromě toho se podílí na tvorbě tiskových zpráv, překladů a dalších psaných materiálů. Mimo spolku je šéfredaktorem a vydavatelem magazínu Konopí, píše pro magazín Legalizace a je autorem i překladatelem řady publikací a brožur o konopí.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno