MACKA B | 8. 12. 2019, Praha

Tento deejay s jamajskými kořeny narozený se narodil ve Velké Británii píše texty a skládá muziku už od začátku osmdesátých let, kdy objevil rastafariánský spirit své původní domoviny, a je nebývale aktivní až do dnešních dnů.

Soutěžte o vstupenky! 

Vedle dvou desítek alb a stovek singlů je aktivní propagátor veganského jídelníčku a skrze svou rýmovanou online show Medical Mondays oslovil v minulých letech statisíce nových posluchačů po světě. Procestoval všechny možné kontinenty a moc rád se vrací i do Česka, které znovu navštíví v neděli 8. prosince 2019 cestou z vídeňského One Love festivalu. Moc se na něj těšíme, uděláme si malou velkou předvánoční reggae/dubwise/dancehall party plnou consciouss lyrics a pozitivních vibes.

………………………………………………………………………………………………………………

Kdy: 8. prosince 2019
Kde: Lucerna Music Bar
Vstupenky: 400 Kč v předprodeji, 490 Kč na místě
Pro aktuality sledujte FB událost. 

POŠLI TO DÁL
Bára vystudovala sociální a kulturní antropologii na UK a ve výzkumu se zabývá terapeutickým potenciálem látek měnících vědomí se zaměřením na konopí a další psychoaktivní rostliny. Spolupracuje s řadou českých i zahraničních organizací, které se věnují drogové politice a podílí se na organizaci konference Beyond Psychedelics. Ve spolku Legalizace.cz působí jako místopředsedkyně a spolupracuje na tvorbě magazínu Legalizace.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno