Magazín Legalizace #59

Parlament již brzy bude jednat o změnách v oblasti návykových látek a vy se můžete svou aktivitou přispět k legislativním změnám týkajících se (nejen) konopí! V novém čísle magazínu Legalizace proto naleznete praktického průvodce konopným aktivismem. Nezapomněli jsme ani na psychedelika, o kterých jsme si povídali s nizozemským vědcem Wouter Hanegraaffem. Jaký potenciál v sobě skrývá ayahuasca bez DMT? A předplatitelé od nás dostanou dáreček v podobě dalšího zajímavého semínka.


Dárek pro předplatitele
Cream Caramel F1 Fast Version®

Do přílohy pro všechny předplatitele jsme tentokrát nachystali sladkou karamelku pro nedočkavce, made in Sweet Seeds! Ačkoliv jde převážně o indiku, skvěle se jí daří i v našich zeměpisných šířkách. Ještě nemáte předplatné?  Magazín se semínkem je právě k dostání i v e-shopu Legalmarket.cz.


Ochutnávka z nového čísla

Desatero konopného aktivisty

Parlament bude letos jednat o novele zákona o návykových látkách. Je tedy potřeba přesvědčit zákonodárce i společnost o pozitivech legalizace. Pojďte do toho s námi!

Wouter Hanegraaff: Bohové vstupují dovnitř

S nizozemským odborníkem na alternativní spiritualitu jsme se od starověkého Egypta přenesli až k amazonským pralesům, abychom probrali změny vědomí, prožitky božství a smysl života.

Ayahuasca bez DMT – skrytý potenciál liány duše

Po odvaru připraveném pouze ze samotné liány jsou možná o něco slabší vidiny, ale o to větší vhled do hlubin své vlastní osobnosti.

Karamelka pro nedočkavce: Cream Caramel F1 Fast Version

Dárek pro předplatitele v tomto čísle magazínu: karamelka pro nedočkavce, made in Sweet Seeds!


A to není vše…

Je teď hulení v pohodě?
Může konopí pomoci při léčbě koronaviru?
Rami z Jižáku – kapitola 5.
Jak komunikovat s orgány 40: Aktivismus v praxi
Já bych se s dovolením Vobořil posedmé: Konopné kluby v ČR
Válka proti drogám: Čečensko aneb přízrak vnitřních nepřátel
Mezi konopnými lány a klany v Libanonu
Ze světa legalizace 35: Občané po legalizaci? Jednoznačně převládá spokojenost
Osobnost legalizace: Mike Wise
Vaporizér v testu 04: Odin 2
Neprůhledné světlo 14: Dva testy a nový LED modul
Growreport: El Dorado OG
Úspory v indooru
HempToday
Nakopáváme legální konopí
Charlie Sheen: Tygří krev ředěná koksem
Manky: Nuselský steampunk
Za málo peněz hodně muziky 11
Edice Legalizace
Zpravodaj IACM: Nové výzkumy ze světa konopí
Flashback: Ze světa (nejen) konopí
Konopný trh: výrobky z konopí
Poezie


Legalizace č. 59 je právě k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno

Buďte stále v obraze!

Chcete, aby vám každý týden přistály nejnovější zprávy ze světa legalizace až do schránky? Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje. Nikdy neposíláme reklamu.