Magazín Legalizace #62

Burácivý vítr přinesla svým rozhovorem do Legalizace svérázná punková písničkářka Nikola Mucha. Jak kloubí své undergroundové záliby s rodinou? Že jsou drogy často neodmyslitelnou součástí života hvězd, je obecně známo. Některé slavné osobnosti však okusily i velmi hořký dojezd, více v článku Hvězdy, hudba, heroin, hypnotika, havárie. Vyzpovídali jsme vězněného adiktologa a konopného apatykáře Dušana Dvořáka. Patří konopí do věznic? Možná bychom měli méně nesmyslných obětí prohibice, kdyby bylo konopí nemocným skutečně dostupné. Proč to legální z lékárny nestačí se dočtete v druhém díle článku Samoléčící se samopěstitelé. V growingu vás provedeme indoorem, rozebereme klonování a podíváme se na pěstování odrůdy Mimosa Evo od Barney’s Farm. Jste fanoušci kultovních filmů Blade Runner nebo Total Recall? Pak možná víte, že jsou inspirovány dílem spisovatele Philipa Dicka, jehož životní příběh najdete v Nice People Take Drugs. Psychotické vize a amfetaminová jízda se odrazila hned v několika dílech z jeho tvorby. Jaké drogy užívali naši předci? A jaké to je, uvíznout kvůli epidemii na celý rok na souostroví Samoa?


Dárek pro předplatitele
Auto Critical Orange Punch® od Dutch Seed Passion.

Do přílohy pro všechny předplatitele jsme tentokrát nachystali vánoční citrusový punč AUTO CRITICAL ORANGE PUNCH ®, první holandský hybrid, založený na vynikající genetice Critical Bilbo ze Španělska.  Ještě nemáte předplatné?  Napravte to a pojistěte si netradiční dárky v příloze v průběhu celého roku. Vybírat můžete i z nabídky zvýhodněných balíčků pro předplatitele nejen se semínky. Možná mezi nimi najdete i originální vánoční dárky pro své blízké.


Ochutnávka z nového čísla

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno

Buďte stále v obraze!

Chcete, aby vám každý týden přistály nejnovější zprávy ze světa legalizace až do schránky? Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje. Nikdy neposíláme reklamu.