Konopný veletrh Mary Jane, Berlín 21.-23. 6. 2019

Už za pár dní přivítá jarní Berlín mezinárodní konopný veletrh Mary Jane. Cílem akce je nejen představit novinky ve světě konopí a poskytnout veřejnosti ucelený pohled na konopnou problematiku, ale také zprostředkovat profesionálům a obchodníkům unikátní možnost navázat užitečné kontakty na místním mladém trhu. Pro tisíce návštěvníků zde bude připravena obrovská výstavní plocha o rozloze více než 13 000 m2 s prezentacemi 250 prodejců z celého světa.

Mary Jane roste jako z vody

Mary Jane každý rok roste a rošiřuje nabídku produktů i prostor pro obchodníky – dle organizátorů bylo letos vydáno více než 1500 obchodních akreditací. Akce tradičně představí využití konopí v různých kontextech i na stáncích prodejců: k mání bude více než 30.000 produktů nejen zdravé potraviny, léčivá kosmetika a stylový textil ale také stavební materiály. Poptávku uspokojí i tradiční nabídka originálních kuřáckých potřeb, pěstebního vybavení, kvalitního osiva a mnohé další.

Odborná konference

V doprovodném programu nechybí odborná doprovodná konference plná zajímavých přednášek. Konferenci zahájí prezentace psychoterapeutky a psycholožky Evy Miltz, těšíme se také na prezentaci známého lékaře a autora, který se věnuje léčbě konopím, Dr. Franjo Grotenherma. Kompletní program konterence najdete zde.

Veletrh se koná na rozmezí tří populárních berlínských čtvrtí na břehu řeky Sprévy a doplněn je i kulturním programem živých uměleckých vystoupení na dvou pódií. Třešničkou na dortu je písečná pláž a venkovní bazén. Není nad čím přemýšlet – je čas na jarní výlet do Berlína!

……………………………………………………………………

Kdy: 21.-23. 6. 2019
Kde:Arena Berlin, Berlín
Vstupenky k dostání zde. 
Pro aktuality sledujte událost na Facebooku.
maryjane-berlin.com

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno