Konopný veletrh Mary Jane, Berlín 8.-10. 6. 2018

Letos v červnu přivítá jarní Berlín mezinárodní konopný veletrh Mary Jane. Cílem akce je nejen představit novinky ve světě konopí a poskytnout veřejnosti ucelený pohled na konopnou problematiku, ale také zprostředkovat profesionálům a obchodníkům unikátní možnost navázat užitečné kontakty na místním mladém a nadějném trhu. Pro návštěvníky bude připravena nejen obrovská výstavní plocha o rozloze více než 6,500 m2 s prezentacemi prodejců z celého světa.

V doprovodném programu nechybí odborná doprovodná konference plná zajímavých přednášek. Těšíme se na prezentaci známého lékaře a autora, který se věnuje léčbě konopím, Dr. Franjo Grotenherma. Sobotní podvečer pak bude věnován tématu léčby konopným výtažkem dle protokolu Ricka Simpsona. Svou práci na konferenci letos představí i český pěstitel Mr. José (pátek 8. 6. od 13.15). Kompletní program najdete zde.

Mary Jane představí využití konopí v různých kontextech i na stáncích prodejců: k mání budou nejen zdravé potraviny, léčivá kosmetika a stylový textil ale také stavební materiály. Poptávku uspokojí i tradiční nabídka originálních kuřáckých potřeb, pěstebního vybavení, kvalitního osiva a mnohé další.

Veletrh se koná na trojmezí tří populární berlínských čtvrtí na břehu řeky Sprévy a doplněn je i kulturním programem živých uměleckých vystoupení. Není nad čím přemýšlet – je čas na jarní výlet do Berlína!

……………………………………………………………………

Kdy: 8.-10. 6. 2018
Kde:Arena Berlin, Berlín
Vstupenky k dostání zde. 
Pro aktuality sledujte událost na Facebooku.
maryjane-berlin.com

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno