Medical Cannabiz World | 4.–5. 11. 2019, Malta

Medical Cannabiz World je první ročník nové konference zaměřené na léčebné konopí.
Proběhne na Maltě ve dnech 4. – 5. listopadu 2019 a přivítá více než 2000 delegátů, kteří budou debatovat legislativu, politiku, lékařský výzkum, vzdělávání, výrobu, investiční příležitosti a technologie v tomto nově vznikajícím odvětví.

Zákon o léčebném konopí z roku 2018 byl na Maltě velkým krokem, který otevírá dveře zelenější budoucnosti. Malta proto zve odborníky a vystavovatele z celého světa, aby na tuto jedinečnou akci přijali pozvání.


Kdy: 4. – 5. listopadu 2019
Kde: Malta
Vstupenky: cannabizsummit.world
Facebook událost.

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno