Million Marihuana March 2019 | 4. 5. 2019, Praha

Million Marihuana March je každoroční demonstrace za legalizaci konopí, která se začátkem května koná ve stovkách měst po celém světě. Součástí tohoto globálního protestu je i pražská demonstrace a následný kulturní happening.

Cílem akce je nejen poukázat na tristní legislativu týkající se konopí, ale nabídnout i možná řešení a upozornit na využití této mimořádné byliny k léčbě a v průmyslu.

Demonstrace začne tradičně ve 12:30 na Karlově náměstí v Praze, odkud se za hudebního doprovodu vydají tisíce podporovatelů centrem města, aby nenásilně, avšak hlasitě projevili nesouhlas s kriminalizací konopí a jeho uživatelů. Odpolední kulturně vzdělávací happening nabídne nejen politickou diskuzi, přednášky a zajímavé workshopy, ale i bohatý kulturní program na několika pódiích, neziskový sektor a program pro děti.

Na happeningu se v rámci konopného trhu představí čeští i zahraniční výrobci konopných produktů z oblasti potravin, nápojů nebo textilu. Happening se bude konat od 14. do 22. hodiny a vstup je jako každý rok zdarma. Více informací o programu už brzy.

Přidejte se k nám a podpořte změnu!
Legalizace.cz

Sdílejte FB událost a pomozte nám rozšířit povědomí o akci!

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno