MMM – setkání přátel konopí

Vážení přátelé, tento pátek, 8. května 2015, se opět v Praze, tentokrát na ostrově Štvanice, koná tradiční sešlost Milion Marihuana March 2015. Je to setkání přátel prosazujících legalizaci konopí a to jak pro léčebné účely, tak i pro rekreační užívání.

 Farmaceutické loby, spolu s prodejnými politiky našeho státu, dělají vše pro to, aby konopí nebylo skutečně legalizováno a aby se v žádném případě nedostalo k pacientům s roztroušenou sklerózou, Alzheimerovou nemocí, Parkinsonovou nemocí, fantomovými bolestmi, většiny tipů rakoviny a dalšími a dalšími zdravotními problémy, protože jejich zisk je pro tyto lidi přednější, než skutečné odstranění či zmírnění zdravotních problémů nemocných a starých lidí.

Já jsem byl organizátory tohoto happeningu pozván, abych tam vystoupil a řekl něco o našich zkušenostech s tím, jak konopí užívá moje dcera Martina a jak jí tato bylina pomáhá v odstraňování doprovodných znaků její choroby – progresivní formy roztroušené sklerózy. Ano, konopí mojí dceři skutečně velmi výrazně mírní obrovské křeče a velmi silné bolesti, které tato její nemoc sebou přináší, bohužel ale samu tuto nemoc vyléčit nedokáže a tato nemoc u ní stále dál pokračuje a dál a dál postupně ničí její organismus. Dnes již dcera není ve stavu, že bychom ji mohli vzít na toto setkání, a bohužel není ani ve stavu, abych ji mohl na celý den opustit, protože moje žena již s ní sama manipulovat nedokáže.

Je mi to velmi líto, ale letošního MMM se tedy zůčastnit nemohu. Chtěl bych ale požádat všechny ty, kteří tento můj dopis budou číst, prosím, udělejte si tento pátek výlet do Prahy na ostrov Štvanice a zařaďte se tak mezi ty, kteří již nestojí o to, aby s nimi manipulovali bezohlední lháři a podvodníci z řad farmaceutických lobi a na ně napojení političtí prostituti.

Pomůžete tím velké spoustě lidí, kterým dnes již žádné léky v jejich nemocích nepomáhají, ale kterým právě tito političtí prostituti brání v přístupu ke konopí, které jim pomáhá, a to velmi výrazně. Pro mnohé tyto lidi je konopí tou poslední oporou, která je dělí od velmi drastického umírání a od smrti samotné. A věřte mi, že vím, o čem mluvím. Prosím, pomozte svou účastí na tomto happeningu k prosazení lidství.

Děkuji Vám, Zdeněk Majzlík

 

Zdroj: blog.idnes.cz

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno