Million Marihuana March

Million Marihuana March je každoroční celosvětová demonstrace příznivců konopí konaná ve více a více městech celé planety. Zahrnuje pochody, setkání, shromáždění, rave, koncerty, festivaly, diskuse, a další osvětové a informační akce. Účastníci diskutují, propagují konopí, baví se a vzdělávají. Setkání na vyjádření nesouhlasu s kriminalizací konopí začala v roce 1999 a od té doby se uskutečnila již ve více než 485 různých městech po celém světě. Občas i pod místními názvy jako např.: World Cannabis Day, Cannabis Liberation Day, Global Space Odyssey, Ganja Day, J Day a další.

Demonstrace v ČR

Přijeďte do Prahy v  sobotu 5. května 2018 a vyjádřete svůj nesouhlas s kriminalizací konopí na 21. ročníku demonstrace za jeho legalizaci. Veškeré informace o budoucí pražské demonstraci, pochodu i happeningu budou průběžně zveřejňovány na těchto stránkách.

MMM 2018 – podpora a partnerství

Přestože se celá akce koná za přispění mnoha lidí, kterým není lhostejná kriminalizace konopí a jeho uživatelů, rádi bychom vás všechny, kterým jde o zlepšení konopné situace v naší zemi, poprosili o jednu z dále uvedených forem podpory.

Pokud si na happeningu přejete mít stánek, vyplňte prosím registrační formulář zde. Pokud máte zájem o partnerství akce neváhejte nás kontaktovat.

Odkazy na mezinárodní stránky