Debata s politiky, koncerty i konopné workshopy. To vše nabídne Million Marihuana March 2019

Už se to blíží! 22. ročník akce Million Marihuana March opět upozorní na veřejný zájem o změnu konopné legislativy. Mimo průvodu demonstrace samotné se jako vždy můžete těšit i na bohatý hudební a kulturní program.

DEMONSTRACE ZA ZMĚNU KONOPNÉ LEGISLATIVY

Průvod demonstrace začne v sobotu 5. května v Praze ve 12.30 pochodem z Karlova náměstí centrem města až na ostrov Štvanice, kde bude připraven kulturně-vzdělávací happening. Od 11:30 bude v parku na Karlově náměstí nachystán workshop výroby transparentů do průvodu demonstrace.

Demonstrace začne v sobotu 5. května v Praze ve 12.30 pochodem z Karlova náměstí centrem města až na ostrov Štvanice.

KULTURNÍ HAPPENING NA OSTROVĚ ŠTVANICE

Na ostrově Štvanice nabídne nejen koncerty, politickou diskuzi, přednášky a workshopy, ale i neziskový sektor a program pro děti. Na akci se v rámci trhu představí čeští i zahraniční výrobci produktů z oblasti konopných potravin, nápojů nebo textilu. Nebudou chybět prodejci výběrových osiv.

LIVE stage: 

14:30 – 15:30 – Švihadlo
15:50 – 16:50 – UNITED HEADS
17:10 – 18:10 – Suns of Dub
18:30 – 19:30 – POHŘEBNÍ KAPELA
19:50 – 21:50 – Nevereš

Panelové diskuze 

15:00 – 16:30 – Debata s politiky
17:00 – 18:30 – Otázky & odpovědi o léčbě konopím

Konopné workshopy: 

14:00 – 20:00 – Jak si postavit dům z konopí
14:00 – 20:00 – Domácí výroba bylinné masti a výtažku
14:00 – 20:00 – Tradiční způsoby využití konopí

Z hudebního programu nebude chybět DJs Vinyl Stage, která vás zarčeně roztančí. V rámci konopného trhu se představí výrobci konopných potravin, nápojů i oblečení.
Těšíme se i na každoroční Cool-DJ-School, prezentaci neziskových organizací, a v neposlední řadě ohnivou show Tribo Fuego. Po setmění se v pražských klubech Fuchs2 – CROSS][CLUB – officiall – Centrála rozjedou afterparties, kde bude zábava pokračovat až do ranních hodin.


Pro více informací o akci sledujte událost na Facebooku. 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno