Navštivte nás na Cannafestu!

  Vážení příznivci Legalizace.cz, lečivých rostlin, dobré četby a nálady. Těšíme se na vás na našem stánku č. 76 přesně v epicentru výstavních prostor. Poctíte-li nás svojí návštěvou nabídneme vám pestrý sortiment našich produktů.

Časopisy legalizace, které jsou k mání zdarma od čísla 3 do čísla 7, v rámci veletrhu můžete dostat zdarma. (Nejnovější číslo 8 je na stánku v prodeji za veletržní cenu 40Kč. Při objednání předplatného do konce roku 15% sleva)  Dále trička, placky, papírky, obrazy a nově též knihy s konopnou tématikou.

Zítra, tj. v sobotu 26. listopadu, budete mít jedinečnou možnost setkat se od 14ti hodin s autorem výtečné knihy jak pěstovat „indoor“ Mr. Josém, který zde bude podepisovat a odpovídat na vaše otázky.

V další části článku si můžete prohlédnout fotografie z dnešního dopoledne

 

http://www.pestovat.cz/jak-pestovat-indoor

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno