Nemohla se smířit se smrtí syna: Dala mu konopí a stal se zázrak!

Výsledek obrázku pro léčba dětí magazín legalizace

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, v případě Callie a jejího umírajícího syna se ale zariskovat vyplatilo. Když lékaři selhali, připravila žena svému tehdy 14letému synovi konopný „lék“ na bolest, zcela nečekaně ho tak ale dostala ze smrtelné postele. O zázračném uzdravení chlapce dokonce napsala knihu – a je z ní hit!

Daryn byl šťastný zdravý kluk, který miloval jídlo a sporty. Běhal po venku s kamarády a nic ho netížilo. Když mu bylo deset let, začal cítit, že jeho tělo nefunguje správně. Jídlo ztrácelo chuť, budil se unavený a úplně zničený.

Maminka ho proto vzala k lékaři a krevní testy poukázaly na problém, který nikdo nečekal. Darynovi dignastikovali leukémii. Jeho zdravotní stav se rychle zhoršoval, měl jeden z nejhorších nádorů, informuje britský Mirror.

Prodělal brutální chemoterapie a jiné léčebné procedury a na chvíli to dokonce vypadalo, že vše bude opět v pořádku. Vrátil se do školy, za 18 měsíců vše ale vypuklo znovu.

Chlapec podstoupil další ozařování, brzy se ale ukázalo, že bez transplantace kostní dřeně se neobejde. Ačkoli v Německu našli vhodného dárce, všechny pokusy selhaly. Imunitní systém byl natolik oslabený, že se nedalo nic dělat. Skončil na přístrojích.

Nakonec přišel krutý verdikt. Lékaři chlapci dávali maximálně týden. „Věděla jsem, že doktoři dělají všechno a věřila jsem jim, ale vše, co dělali… nestačilo to,“ zavzpomínala Callie. Syn trpěl, obličej se mu křivil bolestí, a tak se rozhodla bez znalostí medicíny k drastickému zákroku. Připravila mu podle receptu na internetu konopný „lék“, aby mu ulevila, a tajně mu ho podávala. Brzy se začaly dít zázraky.

Chlapcův krevní obraz se začal zlepšovat, imunitní systém postupně sílil. Po několika týdnech mohl domů. Teď je z něj 17letý student, má své přátele, svou dívku, života si užívá naplno. „Nejsem tu od toho, abych říkala, že kanabis může léčit rakovinu nebo že je to zázračná droga,“ sdělila světu Callie. „Ale pomohlo to Derynovi, takže si myslím, že bychom se měli ptát – může to pomoct někomu dalšímu?“ zakončila.

 

Zdroj: tv.nova.cz

 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno