Partneři Legalizace.cz: Kvalitní vaporizér.cz

Popularita vaporizace v posledních letech láme rekordy ve světě i na domácí půdě. Hlavním důvodem je vysoká účinnost, praktičnost a hlavně zdravotní nezávadnost této formy inhalace. Díky vaporizérům totiž můžete vdechovat cenné látky z bylinek bez nezdravého spalování. Na prodej kvalitních vaporizerů a příslušenství se zaměřuje i jeden z partnerů spolku Legalizace.cz, e-shop www.kvalitnivaporizer.cz. Vybírá pro vás ty nejlepší vaporizéry od kvalitních výrobců z celého světa. Jejich kvalitu a funkčnost testuje prodejce osobně a při rozhodování vám poslouží i nezávislé recenze, který na stránkách najdete. Členové klubu Legalizace pak mají nárok na nákup se slevou.

Jaký přístroj zvolit?

Abyste mohli plně čerpat z výhod vaporizace, doporučujeme nepodceňovat výběr vaporizéru. Rostoucí popularita vaporizace totiž nahrála i dovozcům nekvalitních přístrojů a padělků, převážně od nekvalitních výrobců z Číny, které mohou být naopak i zdraví nebezpečné. Jsou totiž často vyrobeny z levných materiálů, které mohou při vysokých teplotách vylučovat zdraví nebezpečné látky. Při výběru vaporizéru proto dejte přednost osvědčeným výrobcům a prodejcům, kteří si svůj sortiment pečlivě vybírají.

Vychutnejte si své oblíbené bylinky bez škodlivého spalování!

Pokud chcete vaporizovat opravdu často a všude, je ideální mít jeden stolní a jeden kapesní vaporizér. Začinající uživatel si ale nebude pořizovat hned dva přístroje. Stolní vaporizér zvolte hlavně tehdy, pokud vaporizér nepotřebuje přenášet a vaporizovat chcete převážně doma. Stolní vaporizér je lepší volba i když chcete vaporizovat větší množství bylinek a nechcete pořád bylinky do komory doplňovat. Stolní totiž mají větší plnící komory. Určitě lepší volbou je stolní varianta pokud chcete vaporizovat s rodinou nebo přáteli, prostě ve více lidech.

A jaký stolní vaporizér vybrat? Chcete-li největší možnou kvalitu, zvolte asi nejznámější vaporizér Volcano, jehož verze Medic je dokonce registrovaná jako zdravotnická pomůcka.  Je-li pro vás důležitý poměr cena/výkon, vyberte Arizer Extreme-Q, umožňuje inhalaci jak přes balóny, tak přes hadici. Náš tajný tip je pak kanadský výrobce HerbalAire, jehož modely umožňují naplnění až 6 gramů sušiny a najednou vám nafouknou až 8 balónů. Kromě toho jdou nasadit i na vodní filtr (bong) a jsou velmi odolné a tak jsou skvělé na párty. A jestli jste blázni do zbraní nebo do vrtaček, jistě vás svým designem zaujme skvělý Plenty. Ve stolních vaporizérech můžete vaporizovat všechny druhy bylinek, protože všechny umí širokou škálu teplot.

Pokud se rozhodnete pro přenosný vaporizér a zvolit si to nejlepší, co trh přenosných vaporizéru nabízí máte na výběr mezi PAX 3, DaVinci IQ, Firefly 2, Crafty a Mighty. Kromě Mightyho jdou všichni ovládat pomocí mobilní aplikace přes telefon s Androidem nebo iPhone. PAX 3 má nádherný design je skvělý zejména na konopí a to i v podobě extraktu a potěší vás svou malou velikostí a snadnou údržbout. IQ má nádherný design, je skvělý na tabák a proto potěší i všechny přestávající kuřáky. Díky aplikaci si užijete několik různých vaporizačních režimů a o energii se postará vyměnitelná baterie 18650. Firefly 2 má nádherný design je skvělý na konopí a má konvenkční zahřívání, není tedy potřeba bylinky drtit. Pokud spoléhátel na německou kvalitu, zvolte klasiku v podobě Crafty, který je skvělý na všechny druhy bylinek. Mighty má jako jediný displej a větší rozměry kompenzuje snadné ovládání a prvotřídní výrobné kvalita. Další tipy na výběr vapíku na míru najdete zde. 

 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno