Poděkování všem zúčastněným na MMM2011

Další ročník MMM je šťastně za námi díky práci všech, kteří se společně zasadili o to, aby tradice nejen pokračovala, ale i rostla. Uspořádat takovouto akci nebylo snadné, její plánování začalo již před více než šesti měsíci. Za tu dobu bylo potřeba napsat a přečíst tisíce mailů, strávit desítky hodin telefoními hovory a odjezdit na tisíc kilometrů při vození všeho možného sem a tam.

Jsme z hloubi srdce rádi, že vše dopadlo tak dobře. Nejen počasí se vyvedlo. Na místě bylo veškeré domluvené vybavení a technika a nakonec i návštěvníci přišli ještě v hojnějším počtu než jak tomu bylo vloni.  Proto bych zde rád jménem organizačního týmu poděkoval dobrovolníkům pomáhajícím při stavbách a bourání pódií, stejně tak jako při úklidu. Vřelé díky nechť příjmou také Kapely a DJs, bez kterých by náš happening vůbec nebyl tolik happy. Samozřejmě nezapomenu ani na stánkaře. Díky nim se návštěvníci mohli přesvědčit že, konopí to nejsou jenom drogy, ale především rostlina umožňující trvale udržitelný rozvoj, z níž je možné vyrobit takřka všechno.

Děkujeme nakonec i vám čtenářům našeho eZinu za vaši přízeň a osobně se těšíme na setkání v našem stánku na některém z festivalů, veletrhů nebo výstav, či zase za rok na MMM!

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno