V Praze se chystá demonstrace Million Marihuana March 2018

Zapoj se do organizace letošního Million Marihuana March v Praze i ty! Foto: Marek Rebroš

Jak si stojí konopí v české společnosti? Co pro legalizaci znamená úspěch Pirátské strany v posledních volbách? Jak zajistit skutečnou dostupnost této byliny nemocným a omezit černý trh?  Debatu nad těmito otázkami otevře program 21. ročníku pražské demonstrace a happeningu za legalizaci konopí, Million Marihuana March.

Konopí patří mezi nejstarší spojence lidstva v rostlinné říši a každý dospělý člověk má právo je svobodně pěstovat a užívat. Přijďte 5. května vyjádřit svůj nesouhlas se současnou legislativou! Demonstrace začne v Praze ve 12.30 pochodem z Karlova náměstí centrem města až na ostrov Štvanice, kde bude připraven tematický doprovodný program.

  • Koncerty a performance
  • Politická diskuze
  • Přednášky nejen o konopí
  • Praktické workshopy
  • Prodej semen a vybavení
  • Vaporizer lounge
  • Prezentace českých i zahraničních neziskovek
Pro aktuality sledujte událost na Facebooku.
Jak si stojí konopí v české společnosti? Co pro legalizaci znamená úspěch Pirátské strany v posledních volbách? Jak zajistit skutečnou dostupnost této byliny nemocným a omezit černý trh? Debatu nad těmito otázkami otevře program 21. ročníku pražské demonstrace a happeningu za legalizaci konopí, Million Marihuana March. Foto: Marek Rebroš
Vítáme aktivisty, odborníky zabývající se konopím a pacienty, kteří by na demonstraci rádi veřejně promluvili. V případě zájmu prosím pište na e-mail bara@legalizace.cz.
Hledáme dobrovolníky! Pokud si přejte pomoci s letošní organizací a propagací akce, neváhejte nás kontaktovat!
Máte zájem o stánek na happeningu? Kontaktujte nás!

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno