Před zápasem s Jonesem jsem si dal jointa, přiznal Mike Tyson. Následně vyslal 193 úderů

Nyní, když je vše za námi, se Mike Tyson stihl pochlubit, co dělal chvíli před zápasem a jaké má naopak plány po něm.

Velký zápas, na který všichni fanoušci čekali víceméně půl roku, je za námi s tím, že se oba boxeři rozešli smírně. Pro mnohé je tento výsledek zklamáním, neboť byl Iron Mike mnohem aktivnější, nicméně pravidla exhibice se hodnotí jinak.

„Ten duel sice skončil remízou, ale mně osobně je to jedno. Já jsem hlavně rád, že jsem se toho mohl účastnit a vydržet celých osm kol. Každý ví, že umím knokautovat lidi, ale jet na výdrž v našem věku, to je skutečný boj… Ne každého můžete vypnout, to jsem se za svůj život naučil,“ vysvětloval Tyson.

Před soubojem si dokonce zapálil jointa. „Už je to tak, jsem prostě kuřák. Omlouvám se za to, ale nemohu s tím přestat. Kouřím každý den a nikdy jsem s tím nepřestal, tedy i před zápasem.“

A duelem s Royem Jonesem údajně nic nekončí. „Chci pokračovat v tvrdé práci, takový je můj životní styl. Už nikdy nebudu ten tlustý Mike, jakým jsem býval. V zápasení chci pokračovat hlavně z toho lidského hlediska, protože je tu spousta lidí, kterým ještě můžu pomoct,“ doplňoval.

Dle statistik vyslal Mike Tyson na svého soupeře 193 úderů, jejich přesnost činila 34,7 %. V případě Roye Jonese šlo o 236 úderů, zato jejich přesnost činila pouze 15,7 %. Video ze zápasu naleznete zde.

Zdroj: top-fight.cz

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno