Psychedelic Integration – Prague Psychedelic Week 2018 | 19. 6. 2018

Psychedelická integrace
S Dr. Ingmarem Gormanem a Dr. Elizabeth Nielsonovou

Co je psychedelická harm reduction a integrace a jak mohou probíhat v klinickém prostředí? Tento jednodenní trénink nabízený psychology Ingmarem Gormanem, PhD a Elizabeth Nielsonovou, PhD, je navržen pro klinické praktiky a poskytovatele zdravotní péče, kteří by si přáli zjistit více o současném psychedelickém výzkumu a klinické praxi. Budeme se soustředit na přenesení výsledků výzkumu do roviny klinické praxe, včetně práce s pacienty kteří zvažují užívání psychedelik, již je užívají nebo je užívali v minulosti. Program zahrnuje diskuze na téma technik zohledňování a integrace, vhodných zdrojů či legálních i etických otázek.

Seminář je pořádán ve spolupráci s Psychedelic Education and Continuing Care Program a The Center For Optimal Living.

BIO

Ingmar Gorman, PhD, je psychologem specializujícím se na spolupráci s populacemi se zkušenostmi s psychedeliky a dalšími psychoaktivními látkami. Je ředitelem Psychedelic Education and Continuing Care Program v The Center for Optimal Living, kde vede skupiny, tréninky a pracuje s individuálními klienty. Dr. Gorman je také jedním z hlavních výzkumníků a terapeutů ve třetí fázi klinické studie zkoumající potenciální psychoterapeutické využití MDMA v případech posttraumatických stresových poruch. Je NIH-sponzorovaným členem New York univerzity a členem představenstva Horizons Media, Inc., neziskové vzdělávací charity a organizátora Horizons Conference: Perspectives on Psychedelics.

Elizabeth M. Nielson, PhD, CASAC, je psycholožkou z Psychedelic Education and Continuing Care Program v The Center for Optimal Living, kde se specializuje na individuální a skupinovou psychedelickou harm reduction a integrační psychoterapii. Dr. Nielsonová získala své PhD z klinické psychologie na Walden Univesity a dokončila, se sponzoringem od NIH, post-doktorandské studium na New York University. Dr. Nielsonová je v současnosti terapeutkou v druhé fázi klinických testů léčení závislosti na alkoholu s pomocí psilocybinu, stejně tak jako v testech užití MDMA v případech posttraumatických stresových poruch. Její osobní výzkumné zájmy zahrnují kvalitativní studie zkušeností pacientů, výzkum psilocybinu, psychedelicko-terapeutické zkušenosti a metody, stejně tak jako historické užívání LSD jakožto tréninkové zkušenosti pro terapeuty.

POŠLI TO DÁL
Lukáš Hurýsek
Lukáš pracuje jako překladatel, novinář a editor. V rámci spolku Legalizace.cz působí jako správce webu, facebookového profilu a monitoruje drogovu problematiku v médiích. Kromě toho se podílí na tvorbě tiskových zpráv, překladů a dalších psaných materiálů. Mimo spolku je šéfredaktorem a vydavatelem magazínu Konopí, píše pro magazín Legalizace a je autorem i překladatelem řady publikací a brožur o konopí.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno