Science Meets Tradition | 28.11. 2018 | Praha

Za účelem domluvy výzkumné expedice navštíví Prahu na konci listopadu neurovědec Eduardo Schenberg věnující se výzkumu ayahuasky a psychoterapii s využitím psychedelických látek spolu se zástupcem tradičních komunit – Ninawa Inu Huni Kui, který je nedávno zvoleným prezidentem FPEHAC, organizace spojující všechny obyvatele Huni Kui žijící v rozsáhlé oblasti státu Acre, hluboko v brazilské Amazonii.

Do projektu byl přizván i známý antropolog žijící ve Švýcarsku, Jeremy Narby, mj. autor knihy Kosmický had, který strávil několik let života s lidmi kmene Ašaninků v peruánské Amazonii, kde popsal původní způsoby užití zdrojů deštného pralesa. Všichni společně vystoupí v rámci přednáškového a diskuzního bloku na akci nazvané Science Meets Tradition.
Akce slouží ke zvýšení povědomí o současném výzkumu a na podporu připravované expedice. Zájemci, kteří by chtěli výpravu podpořit, tak mohou učinit zakoupením dražší vstupenky nebo přímým přispěním na účet Nadačního fondu pro výzkum psychedelik 115-7402030247/0100.

…………………………………………..

Kdy: 28.11. 2018
Kde: Filozofická Fakulta Univerzity Karlovy, Praha
Vstupenky k dostání zde.
Událost na Facebooku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno