Soutěž o výlet na Jamajku v české konopné expedici

Navštívit Jamajku, která je synonymem pro ganju, rastafari a reggae, je snem mnoha z nás. Azurové moře, nekonečné pláže, Bob Marley všude, kam se podíváš. A tenhle sen se vám teď může splnit! Prostřednictvím projektu Expedice Jamajka 2019.

V rámci téhle jedinečné expedice, která je určena nejen fanouškům konopí, můžete zažít neuvěřitelné věci. Pod vedením místních a poměrů znalých průvodců se podíváte na místa, kam byste se s tradiční cestovkou jen těžko dostali. Zavítáte na prohlídky ganja fields místních domorodců a prozkoumáte je pěkně zblízka. Chybět samozřejmě nebude ani degustace zaručeně domácích plodin.

CESTOVÁNÍ A PŮVODNÍ ODRŮDY KONOPÍ

Jak už z názvu „expedice“ vyplývá, čeká vás cestování a nekonečné prozkoumávání ostrova. Podíváte se třeba do Blue Mountains, kde se kromě jiné pěstuje senzační jamajská káva, nebo do Orange Hills, kde jsou ty nejznámější ganja plantáže. V Blue Hole si budete moci skočit do hluboké rokle s průzračnou vodou z přírodního pramene a pak se osvěžit a občerstvit v přilehlém reggae baru. Naplníte i hlad po vědění. V hlavním městě Kingstonu navštívíte univerzitu West Indies. Tam působí profesor Manuel Machel, který se zabývá výzkumem původních odrůd konopí, takzvanými landraces a i on ukáže našim expedičním dobrodruhům, co jeho práce obnáší.

JAK VYHRÁT CESTU

Chcete všechno tohle taky zažít? Stačí jen nakoupit na Growshop.cz nebo Seedbank.cz za 500,- Kč a získáte los, který vás může proměnit ve členy Expedice. Víc informací najdete na www.expedicejamajka.cz.

Legalizace je mediálním partnerem akce. Přejeme vám mnoho štěstí v soutěži! 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno