Spannabis 2018 | 8.–11.03. 2018

Navštivte katalánskou metropoli Barcelonu od pátku 9. do neděle 11. března a doražte na vyhlášený konopný veletrh Spannabis!

Další ročník veletrhu Spannabis slibuje jako vždy parádní zábavu. Desítky vystavovatelů z celé Evropy, stovky prezentujících firem a tisíce nejrůznějších produktů, myšlenek a konferencí potvrzujících široké využití a potenciál konopí. Španělský veletrh je vyhlášený svou bezkonfliktností a přátelskou atmosférou v příjemném prostředí praktické haly Fira de Cornellá vzdálené cca 10 km od letiště a cca 15 km od centra.  Návštěvníci se můžou těšit na klasické i zcela nové ukázky nejrůznějšího sortimentu, výrobky a služby od renomovaných ale i začínajících společností a podnikatelů konopného oboru.

……………………………………..

Kdy: 8.–11.03. 2018
Kde: Fira de Cornellá, Barcelona
Více informací a novinky o veletrhu najdete na stránce Spannabis Facebook nebo na webových stránkách Spannabis.com.

 

POŠLI TO DÁL
Legalizace.cz
Spolek Legalizace.cz je nestátní nezisková organizace, která usiluje o reformu české drogové legislativy, se zaměřením na konopí. K dosažení tohoto účelu organizujeme kulturní a vzdělávací akce, realizujeme informační kampaně, konáme lobby a zaměřujeme se na aktivity vedoucí ke snižování rizik spojených s užíváním a získáváním konopí z černého trhu. Dále provozujeme tento portál, provádíme tematický media monitoring a překládáme zahraniční články pro české publikum. Pokud vám přijde naše práce smysluplná, budeme rádi za jakoukoliv z forem podpory spolku.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno