Terapie tmou – Prague Psychedelic Week 2018 | 17. 6. 2018

Terapie tmou: Legální psychedelická zkušenost
přednáška Štěpánky Trenz

Štěpánka Trenz je zakladatelkou projektu Terapie tmou u Štědřicha a krom mnohaletých zkušeností s pobyty ve tmě a v roli opatrovníka má i bohaté zkušenosti s psychedeliky. V přednášce se s námi podělí o své vhledy na téma „podobnost zkušenosti ve tmě s psychedelickou zkušeností“. Pobyt ve tmě je jednou z mála legálních psychedelických zkušeností, která je snadno dostupná každému z nás.

Tma naleptává naše zkostnatělé zvyky, boří koncepty ega, nutí nás překročit komfortní zónu a rozšiřuje naše vědomí. Dozvíte se mimo jiné také to, v čem je pobyt ve tmě podobný tripům s LSD, ketaminem nebo šalvějí divotvornou.

Speciálním hostem na přednášce bude jogínka Barbora Hu, která si řadou pobytů ve tmě prošla a podělí se s námi o své zkušenosti a vhledy.

…………………………………………………………………..
Kdy: 17. 6. 2018, Prague
Kde: Centrála
Vstupné: 100 Kč
Vstupenky na: http://bit.ly/prednaska_terapie_tmou
…………………………………………………………………..

Přednáška je součástí akce Prague Psychedelic Week 2018, jejímž cílem je představit tematiku změněných stavů vědomí formou přednášek, workshopů, performance, koncertů a uměleckých výstav. Týden vyvrcholí mezinárodní konferencí Beyond Psychedelics 2018.

POŠLI TO DÁL
Lukáš Hurýsek
Lukáš pracuje jako překladatel, novinář a editor. V rámci spolku Legalizace.cz působí jako správce webu, facebookového profilu a monitoruje drogovu problematiku v médiích. Kromě toho se podílí na tvorbě tiskových zpráv, překladů a dalších psaných materiálů. Mimo spolku je šéfredaktorem a vydavatelem magazínu Konopí, píše pro magazín Legalizace a je autorem i překladatelem řady publikací a brožur o konopí.

DISKUZE K ČLÁNKU

Vložte prosím komentář!
Vyplňte prosím své jméno